Altı reddedilmenin ardından nihayet evlendi

babaadam

Aktif Üye
Bir ay sonra, Flowers ailesinin uzun süredir dostu olan Rahip Jennifer Deaton, Dr. Jennifer Deaton'ın ebeveynlerinin evinde bir toplantı düzenledi. Ridgeland'deki çiçekler onlar için piskoposluk düğünü kutsaması gerçekleştirdi. Bayan Blum, Bogota'daki törenlerinde dinin bir rol oynamadığını, “ancak her iki annemizin de Tanrı'dan bir miktar bereket almasının önemli olduğunu hissettik” dedi. Annesi oraya gitmek için Denver'dan geldi.

O zamana kadar, Manhattan Evlilik Bürosu ile toplam altı randevuyu yeniden planlamaya başlamışlardı. Bu işin hatasıydı. “İkimizin de mesai saatleri içinde izin alması neredeyse imkansız” dedi. “Zamanın yarısını yoğun bakımda geçiriyorum”

2 Ocak sabah saat 8'de geldiklerinde Bayan Blum, çok sık iptal ettikleri için geri çevrileceklerinden korktu. “Robbie'ye bunu yapamayacağımızı söyleyeceklerini söyledim” dedi. Ancak bir saat içinde, belediye katibinin ofisindeki bir yetkili olan Madeline Plasencia bunu resmileştirdi: Kot pantolon ve Converse spor ayakkabı giymiş gelin, evli bir kadın olarak işe gidiyordu.

Bugün

Ne zaman 2 Ocak 2024

Nerede Manhattan Evlilik Bürosu

Gecikmiş ama memnun oldum O akşam işten sonra Bayan Blum ve Dr. Törene kot pantolonla da katılan Flowers'ın kutlamaya pek bir katkısı olmadı. “Sakin bir akşam geçirdik, yemek pişirip televizyon izledik” dedi Dr. Çiçekler. Sonraki hafta sonu biraz daha kutlama niteliğindeydi: çift, kısa bir balayı için Turks ve Caicos adalarına kaçtı.

Bir meslektaşım geliyor Hope Miodownik, Dr. Hastaneden gelen Çiçekler tanık olarak ifade verdi. Tatil nedeniyle akrabaların “ya şehir dışında ya da çalışıyor” olduğunu söyleyen Dr. Çiçekler. “Hope'a ifade verecek birini bulmakta zorlandığımızı söyledim ve o da gönüllü olmaktan mutlu oldu.” Dr. Flowers, NYU Langone Health'teki bursunu Haziran 2025'te tamamlamayı umuyor.