Bir drone eğitmeninden ücret alın

babaadam

Aktif Üye
Chelsea Anais Wilson, Mayıs 2019’da Baltimore şehir merkezindeki Illusions Bar & Theatre’da bir sihir gösterisinde kuzenleriyle buluşmaya giderken telefonunun şarjı bitmişti.

Düzinelerce kabinin olduğu yoğun bir Preakness Stakes Week etkinliğinde telefonunu şarj edip yönünü bulmayı umarak yürüyen 31 yaşındaki Bayan Wilson, “Telefonumu GPS olarak kullandım” dedi.

İki satıcıyla yola çıktı – ancak üçüncü denemede, bir drone eğitmeni olan 36 yaşındaki Austin Wayne Brown ile karşılaştı. Standı, altı dron ve birkaç tahta at engeliyle donatılmış 20’ye 10 fitlik bir uçuş kafesiydi. Telefonunu dizüstü bilgisayarına bağlayabildi.

Baltimore merkezli bir drone hizmetleri sağlayıcısı olan Global Air Media’nın ve drone teknolojisini öğreten kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Global Air Drone Academy’nin kurucusu Bay Brown, “O hoş, çekici bir kadındı ve ben bekardım” dedi. STEM kariyerlerini ilerletmeyi uman ayrıcalıklardan yoksun gençler. Salisbury, Md.’deki Salisbury Üniversitesi’nden mezun oldu ve George Washington Üniversitesi’nden siyasi yönetim alanında yüksek lisans derecesi aldı.

Telefonu şarj olurken, onu sıranın önüne geçirdi ve ona drone uçurmayı öğretti. Ama tarihler onu hiç rahatsız etmedi – ona pizzasından biraz ikram ettiğinde bile.

O yaz Dışişleri Bakanlığı pozisyonuna hazırlanan Bayan Wilson, “Bir erkekte hızlıydım,” dedi. Altı aylık oruç tesadüfen o gün sona erdi.

“Sadece zihinsel, ruhsal ve fiziksel olarak taze başlamak istedim” dedi.

Şu anda Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığı’nda kamu diplomasisi görevlisi olan Bayan Wilson, ilk turunu geçen Aralık ayında Rio de Janeiro’da tamamladı ve bu yaz El Salvador’da bir başkasına başlayacak.

Kadınları ve yeterince temsil edilmeyen gençleri seyahat ve uluslararası ilişkilerde kariyer hakkında eğiten Hey Bayan Gezgin blogunu yönetiyor. Pennsylvania, Huntingdon’daki Juniata Koleji’nden onur derecesiyle mezun oldu ve Amerikan Üniversitesi’nden Uluslararası ve Kültürlerarası İletişim alanında yüksek lisans derecesi aldı.

Bay Brown daha sonra, yanlışlıkla yanlış yere koyduğu kartını ona verdi.

önemli değil Birkaç gün sonra, şehrin öbür ucunda, Bayan Wilson, Giant bir süpermarketin otoparkında bir alışveriş arabasının gümüş renkli bir BMW’ye çarpmasını durdurdu.

Arabaya annesine ait olan 32 paket su taşıyan Bay Brown, “Siz Chelsea değil misiniz?” diye sordu. “Senden haber almayı umuyordum,” dedi. Kartını kaybettiğini açıkladığında, bir tane daha çıkardı – sonuncusu. İki gün sonra ona e-posta gönderdi.

Birkaç hafta sonra, Haziran 2019’da, her ikisi de Baltimore’da büyüyen çift, gerçek bir randevu – balık tutma – ayarlamadan önce birbirlerini kontrol etmek için Ryleigh’s Oyster’da öğle yemeği için buluştu. Roland Gölü Parkı’nda.

O gün tenha bir kumsalda üç saatten fazla zaman geçirdiler, avlanmadan bile oldukça mutlu ve hazırladığı şarküteri hakkında sohbet ettiler.

Bir sonraki randevusu, onun önerisi üzerine, paten kaymaktı ve Bay Brown dik durmak için elinden geleni yapıyordu. “O bir Trouper’dı ve hala öyle,” dedi ve o akşam daha sonra ilk öpüşmelerini paylaştılar.

Ay bitmeden, dış hizmet eğitimi için Washington’a taşındı ve kendi şaşkınlığıyla, haftada birkaç kez oraya araba sürmeye başladı ve genellikle bir buçuk saatini trafikte geçirdi.

Bay Brown, önceki yaklaşımı hakkında “Bir kadın benden 20 dakikadan fazla uzakta yaşadıysa, bu bir anlaşmayı bozardı” dedi.

Temmuz ayında Rio de Janeiro’ya transfer edileceğini öğrendi. O zamanlar ona “Evlenmek istediğini bilmek için iki yıldan fazla beklemene gerek yok,” dedi.

Ancak Covid-19’un patlak vermesinden sonra, iki yıllık dağıtımları 2020’nin sonuna kadar ertelendi.

2021’de neredeyse boş bir uçağa binerek onu Sevgililer Günü’ne yetiştiren Bay Brown, “Hemen arkanda olacağım” dedi. O yılın Temmuz ayında Baltimore’u ziyaret ederken, ona Roland Gölü’nde ilk tanıştıkları yerin yakınında evlenme teklif etti.

11 Şubat’ta Roma Katolik rahibi Rahip Gemechu Y. Raga, şu anda Washington’da ikamet eden çiftin 150 konuğun önünde süpürgelere atladığı ve ardından kutladığı Baltimore’daki Kraliçemiz Mary Katedrali’nde töreni gerçekleştirdi. Cylburn Arboretumu’ndaki bir mekan olan Vollmer Center’ın yakınında.

“İş için yurt dışına seyahat ediyorum” diyor. “Düğünüm için Baltimore’daki evime gelmek istedim. Büyükannemin orada olmasını istedim.”