Dünyanın kapandığı gün tanıştılar

babaadam

Aktif Üye
Courtney Mashaye Smith, Andrew Jordan Fede’ye kendi işinde biri gibi göründüğünü söylediğinde, daha önce hiç hissetmediği bir şekilde görüldüğünü hissetti.

“Courtney’nin kim olduğumu ve ne yapmak istediğimi gerçekten anladığını ve benimle cesur olmaktan çekinmeyeceğini hissettim” dedi.

İkili, 10 Mart 2020’de flört uygulaması Bumble’da buluştu ve bu 13 Mart Cuma gecesi San Francisco Marriott Marquis’in çatı barı View Lounge’da içki içmek için buluştu. O zamanlar ikisi de Körfez Bölgesi’nde sadece birkaç yıldır yaşıyordu ve sohbet o kadar hafifti ki akşama Mastro’s Steakhouse’da akşam yemeği ile devam etmeye karar verdiler.

Smith, yayılan Covid-19 salgını hakkında “Büyük bir şey olacağını biliyorduk, ancak ne kadar büyük olacağını bilmiyorduk” dedi.

Pazar günü yeniden bir araya geldiler ve etraflarındaki her şey kapanırken Fede Bey’in SoMa mahallesinde yürüyorlardı.

[Click here to binge read this week’s featured couples.]

32 yaşındaki Bayan Smith, KTVU Fox 2 için bir haber yapımcısıdır. North Texas Üniversitesi’nden birleşik yayın medyası alanında lisans derecesine sahiptir ve şu anda Berkeley, California Üniversitesi, Haas İşletme Okulu’nda MBA yapmaktadır.

38 yaşındaki Bay Fede, California, Mountain View’de bulunan Google’da kıdemli bir program yöneticisidir. Florida A&M Üniversitesi’nden siyaset bilimi alanında lisans derecesi, Western New England Üniversitesi’nden MBA derecesi ve St. Louis’deki Washington Üniversitesi’nden hukuk derecesi aldı.

Bayan Smith, hâlâ haber istasyonuna gitmesi gerektiğinden ve Bay Fede’nin dairesi oradan çok uzakta olmadığından, Bay Fede ile giderek daha fazla zaman geçiriyordu.

İlk birkaç ayda, birlikte Costco tuvalet kağıdı koşusu yaptılar ve Güney mutfağını pişirdiler (o çoğunlukla Tallahassee, Florida’da büyüdü ve o Houston’da.) “İkimiz de yemek yapmayı seviyoruz ve bamya ve ruh yemeği yemekleri yapmayı seviyoruz. dedi Bay Fede.

Bayan Smith’in girişimcilik teşvikiyle, Google’daki işinin yanı sıra, 2020-2022 yılları arasında bir emlak geliştirme şirketi olan Fede Realty Company ile birlikte eve yemek dağıtım hizmeti PlatePick’i yönetti. Bay Fede aynı zamanda Fordham Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde yardımcı profesördür ve California, Atherton’daki Menlo Koleji’nde iş hukuku dersleri vermektedir.

Aralık 2020’de birlikte Oakland, California’da bir daireye taşındılar.

Bayan Smith, “Bu bilinmeyen süre boyunca, Andrew ile kendimi korunmuş ve güvende hissettim,” dedi. “Yakınlaştıkça, ‘Bunu hayatımın geri kalanında yapabilirim’ diye düşündüm.”

Fede Bey de aynı şekilde hissetti ve Mayıs 2022’de gerçekleşen mükemmel teklifi planlamak için zaman harcadı.

“Bir şey yaparsam, doğru yaparım” dedi ve sonunda muhtemelen bir fotoğraf çekimi için ama aynı zamanda orada olabilmek için Venedik’te 15. yüzyıldan kalma bir saray olan Ca’Sagredo’da rezervasyon yaptırdı. ısmarlama pırlanta yüzük ile.

Fede’nin adını alan Smith, “Duvarlarda ve tavanda resimler ve köşede keman çalan bir adam olan bir portreye girmiş gibiydik” dedi.

Çift, 17 Şubat’ta San Francisco’daki Double Rock Baptist Kilisesi’nin papazı Raynard Hillis tarafından San Francisco Belediye Binası’nda evlendi. Ardından 26 Şubat’ta Meksika’nın Cabo San Lucas kentindeki özel bir villada 71 misafirin önünde bir düğün daha düzenlediler. Tören, aynı zamanda bir gospel şarkıcısı olan ve Kathy Taylor adıyla performans sergileyen gelinin vaftiz annesi Kathy Taylor-Outley tarafından yönetildi. Tören sırasında Rab’bin Duasını söyledi.

Fede Bey, “Bir ortakta istediğim, bana destek olacak ve bana huzur verecek, birlikte olmaktan mutluluk duyacağım birisiydi” dedi. “Courtney ile istediğim her şeye sahibim ve benimle olmayı seçtiği için çok mutluyum.”