Fethiyespor Teknik Yöneticisi Dinçel: “Fethiyespor üst lige çıkacak”

edeb

Üye
TFF 3. Lig 3. Grup’ta ligin son maçında Belediye Derincespor’a konuk olan ve müsabakadan 1-1’lik birliktelikle ayrılarak dönemi 66 puanla 2. sırada tamamlayan Fethiyespor’un teknik yöneticisi Selahaddin Dinçel, maçın akabinde oyunu, hafta içi başlayacak iki ayaklı play-off maçlarını kıymetlendirdi. Derince deplasmanının stratejik açıdan değerli olduğunu tabir eden Dinçel, “Hafta içi play-off birinci maçını oynayacağız. Sıralama bugünkü sonuçlara göre değişebilirdi. Zira play-off sınırına girmek için çaba eden 3 kadro vardı. Bizim hafta içi oynayacağımız maça kırmızı kart ve sakatlık açısından hasar görmeden girmemiz gerekiyordu. Bu maçta da buna nazaran oynadık. Karşılaşma dostça bitti. Perşembe Ofspor deplasmanına gidip yarı finalin birinci ayağını oynayacağız ve ikinci ayağı bekleyeceğiz. Fethiyespor’un dönem başı gayesi üst lige çıkmak, şampiyon olmaktı. Bugün maksatta bir sapma yok. İnşallah Fethiyespor üst lige çıkacak” biçiminde konuştu.

“Kocaliespor’un ismi yeter”

Daha evvel Kocaelispor’da nazaranv yaptığını hatırlatan Dinçel, “2 gündür Kocaeli’deyim. Kocaelispor’da nazaranv yapmış, hoş günler geçirmiş bir teknik adam olduğum için hayli fazla dostumuz, arkadaşımız, Kocaelispor sevdalısı Kocaelispor ile ilgili şu an dışarıdan nasıl bir tablo göründüğü sordu. Tahminen toplulukta kadronun bulunduğu pozisyon itibariyle acabalar var. Ben tek bir cümle söylüyorum; Kocaelispor’un ismi kâfi. Kocaelispor’un büyüklüğü kâfi. Bugün yaşanan ufak tefek sorunlar bence yapay meşakkatler. Kocaelispor ligi istediği biçimde bitirecektir. Özlediği, yıllardır söylemiş olduği Harika Lig ’e de ulaşacaktır. Ben de sizler üzere Kocaelispor sevdalısı ve geçmişinde bakılırsav yapmış teknik adam olarak tüm samimiyetimle ve gerçekçi gözle söylüyorum. Bu sene tahminen eksiklikler olmuştur. Topluluk istediği, hedeflediği noktaya ulaşamamıştır lakin inanıyorum ki Kocaelispor kalan kısa süreçte dönemi dert yaşamadan bitirecektir. O özlenen Harika Lig en kısa müddette gelecektir.

KOCAELİ (İHA)