İlk buluşmaları sihirle doluydu

babaadam

Aktif Üye
Michelle Navarro ve Christopher Zegunis ilk kez buluştuklarında havada sihir vardı. Kasım 2016'da bir Cumartesi sabahı saat 10'du ve ikisi, Los Angeles'ta sihirbazlar için özel bir kulüp olan Magic Castle'daki bir sınıfa ilk gelenlerdi.

Bayan Navarro, “Konuşmaya başladık ve onun tatlı bir adam olduğunu düşündüm” dedi.

Sonraki altı hafta içinde birlikte sihir numaraları öğrenip uyguladıkça aralarındaki yakın bağ gelişti. Bayan Navarro, “Bir aşk gelişti” dedi.

Kursun son gününde Zegunis Bey ilk adımını attı. “Bu kızdan hoşlanıyorum” dedi. “Ona çıkma teklif etmeliyim.” Onu Culver City, Kaliforniya'daki Public School 310 adlı bir gastro pub'a akşam yemeğine davet etti.

Randevu bütün akşam sürdü ve ardından restorandan bara gittiler. “Çok komikti” dedi. “Gülmeye devam ettim.”

Fox Corporation'ın medya hizmetleri kıdemli direktörü olan 39 yaşındaki Bayan Navarro, Los Angeles'ta doğup büyüdü ve Güney Kaliforniya Üniversitesi'nden endüstri ve sistem mühendisliği alanında lisans derecesi aldı. Toms Shoes'ta lojistik koordinatörü olan 53 yaşındaki Bay Zegunis, Rockford, Illinois'de büyüdü ve 25 yıl önce Los Angeles'a taşındı.

Korona virüs pandemisinin başlamasından birkaç ay önce, Ağustos 2019'da Los Angeles'a birlikte taşındılar. Bay Zegunis, “Bu büyük bir zorluktu” dedi. “Hiç yorulmadım. 'Kendimi neyin içine soktum?' diye hiç düşünmedim. Muhtemelen o zaman hayatımın geri kalanını birlikte geçirmek istediğim kişinin bu olduğunu fark ettim.

Bayan Navarro, Bay Zegunis'le olan bağının, iş yerindeki kaygılar gibi günlük mücadelelerde ve aynı zamanda annesinin bu yıl önce ölmesi gibi zor acı zamanlarında birbirlerini ne kadar paylaştıklarını fark ettiğinde netleştiğini söyledi. 2019 yılında Sayın Zegunis'in desteğine güvenmek zorunda kaldık. “Gerçekten benim için oradaydı” dedi. “Hiç tereddüt yoktu. Tamamen kendini adamıştı.”

İkili, Disneyland'e olan ortak aşkları nedeniyle erkenden bağ kurdu. Bay Zegunis, “Önemsiz gibi görünüyor, ancak tüm ilişkimizin ve pek çok konuda ne kadar hemfikir olduğumuzun küçük bir örneği” dedi.

Haziran 2019'da tema parkına yaptıkları ilk ziyaretlerden birini “hayatımın en güzel zamanlarından biri” olarak nitelendirdi. Bayan Navarro bunu “coşkulu” olarak nitelendirdi.

Bay Zegunis, “Disneyland'a yanlış kişiyle giderseniz berbat olabilir” dedi. “Bunu doğru yapmak için belirli bir tutuma ihtiyacınız var. Belirli yolculuklara çıktığınızdan emin olmak için biraz çaba harcamanız gerekiyor, bir stratejiye ihtiyacınız var. İkimiz de bu tutuma fazlasıyla sahibiz.”

İkisi artık parkın düzenli misafirleri ve yılda bir veya iki kez buraya geliyorlar. Bay Zegunis'in teklifinden bu yana park daha da özel bir yer haline geldi.

Nisan 2022'de Bayan Navarro ile bir sihir gösterisinde izleyicilerden herkesten bir sır yazmaları istendi. Daha sonra tüm sırlar isimsiz olarak okundu.

[Click here to binge read this week’s featured couples.]

Bayan Navarro, “'Kız arkadaşıma doğum gününde evlenme teklif edeceğim' dedi” dedi. Bir ay önce Bay Zegunis bir teklif planı hazırlamış ve açıklanmasını beklemeden programa bağlı kalmanın sırrını yazmıştı. Planı hakkında “Neredeyse yüzüme patlayacaktı” dedi.

Şans eseri, Bayan Navarro'yu başka bir sırrı daha yazdığına ikna edebildi: “Ben Batman'im.”

Navarro'nun ağustos ayında 38 yaşına gelmesinden birkaç gün önce büyükannesi öldü. Zegunis, doğum gününü kutlamak ve evlenme teklif etmek için sürpriz bir parti ve sihir gösterisi de dahil olmak üzere bir dizi gösterişli etkinlik planlamıştı ancak ikinci kısmı beklemeye karar verdi.

“Arkadaşlarımızı aradım ve bu işi yapıp yapmayacağımı sordum ve sağdıcım bana şöyle dedi: 'Cenazesinde arkadaşlarına ve ailesine nişanlı olduğunu söylediği ilk yerin olmasını ister misin?' ?'”

Bunun yerine iki hafta sonra Disneyland'ı ziyaret edene kadar bekledi. Bayan Navarro'nun düzenlediği fotoğraf çekimi sırasında Bay Zegunis, kendisine evlenme teklif etmek için annesine ait olan bir pırlanta yüzüğü çıkardı. Diz çöktü ve Bayan Navarro'ya kendisiyle evlenmesini teklif etti. Daha sonra Disney'in Grand Californian Hotel and Spa'sındaki Napa Rose'da biftek yediler, ardından birkaç arkadaşlarıyla havuz barda içki içtiler.

Düğün mekanı seçimine gelindiğinde ise hiçbir tartışma yaşanmadı. Bay Zegunis, “Bana kesinlikle Hawaii'de evleneceğimizi söyledi ve ben de hiçbir şikayet olmayacağını söyledim” dedi.

Bayan Navarro'nun adaya olan sevgisi on yıldan fazla bir geçmişe dayanıyor. Büyük Ada'daki Hilton Waikoloa Köyü'ne atıfta bulunarak, “2011 yılında iş için Hawaii'ye gittim ve bu köye aşık oldum” dedi. “Yalnız akşam yemeği yiyordum ve bir gün sevdiğim biriyle buraya gelmenin güzel olacağını düşündüm.”

Dileği, 23 Haziran'da Hilton Waikoloa Köyü'ndeki düğünlerine 49 misafirin kendisine ve Bay Zegunis'e katılmasıyla gerçek oldu. Çift, Hawaii eyaletinde lisanslı bir memur olan Michaela Lehuanani Larson ile evlendi. Bay Zegunis, Bayan Navarro'nun soyadını alacak.

Yakın arkadaşlarının kızı Grace Corbett, Bayan Navarro tatil yerinin bahçesindeki koridorda yürürken Bruno Mars'ın “Rest of My Life” şarkısını söyledi. Bayan Navarro, “Bruno Mars'ı seviyorum ve annem de onu sevdi” dedi.

Bayan Navarro kutlamalara çeşitli yerel unsurları dahil etti. Karşılama partisinde bir hula dansçısı ve bir ukulele sanatçısı performans sergiledi ve gelin ve damat tören sırasında çiçek alışverişinde bulundu. Resepsiyonda kalua domuzu ve poke büfesi yer aldı ve sanatçılar arasında Polinezyalı davulcular ve ateş bıçağı dansçıları vardı.

Bayan Navarro, “Annem beş yıl önce öldü ve Hawaii bizim tatil yaptığımız yerdi” dedi. “Kalbimde her zaman özel bir yeri olacak.”