Kalbini hoplattı – Haber

babaadam

Aktif Üye
Ağustos 2017’de İspanya’da tatildeyken, Jacquelyn Kate Drozdow nihayet baldızını erkek arkadaşı Matthew Philip Comite ile ayarlama teklifinde bulunmaya karar verdi.

“Kes sesini, tamam mı? 29 yaşındaki Bayan Drozdow, flört sahnesinden bıkmış olan Lelia Drozdow’a, döner dönmez” dedi.

Baldızı, 32 yaşındaki Bay Comite’ı New York’un kuzeyindeki Sleepaway Kampından gençliklerinden beri tanıyordu; O zamandan beri arkadaş kalmışlardı. O ve eşi, Bayan Drozdow’un erkek kardeşi Greg Drozdow, hatta Bay Comite’nin yönettiği kickball takımındaydı.

Bayan Drozdow, Bay Comite’nin de ciddi bir ilişki aradığını biliyordu ve onun Bayan Drozdow için iyi bir eş olacağından emindi. New York’a döndüğünde, Bay Comite’a, kickball takımında Bayan Drozdow’a yer olup olmadığını soran bir mektup yazdı.

Normalde rekabetçi spor deneyimi olmayan kimseyi kabul etmeme konusunda katı olan Bay Comite hemen kabul etti. “Jackie Drozdow mu? Tabii ki!” dedi, metnini kalp-göz emojileriyle süsleyerek. Bayan Drozdow’un Instagram hesabında onun fotoğraflarını görmüştü.

Bayan Drozdow tamamen işin içindeydi.

O ayın sonundaki ilk maçtan sonra, Bay Comite, Bayan Drozdow’a memleketi Miami’yi hatırlatacağını umarak West 79th Street Boat Basin’de çıkma teklif etti.

NYU’dan sosyal hizmet alanında yüksek lisans derecesine sahip bir özel muayenehane psikoterapisti olan Bayan Drozdow, “West Village’da yaşadım ve randevumuz için neden burayı seçtiğini merak ettim – şehir merkezine kadar yürümek zorunda kaldığım için üzüldüm” dedi. “Ama tanıştığımızda çok iyi biriydi ve benim Yukarı Batı Yakası’nda yaşadığımı düşündüğünü ve o kadar uzağa gitmeme izin vermediğini fark ettim.”

Tarih, iki sangria yudumlarken ve kalamar paylaşırken beş saatten fazla sürdü. Bayan Drozdow, “Konuşmayı bırakamadık,” dedi. “En iyi bir arkadaşla takılmak gibi çok doğal hissettirdi.”

Tarih sadece yağmur yağmaya başladığı için sona erdi. Bayan Drozdow, “Taksiye yetişmek için sokağa çıktığımızda, Matt beklenmedik bir şekilde beni öptü,” dedi. “Roman-com’da olduğumu hissettim. Çok tatlıydı.”

Çıktıktan sonraki bir ay içinde, her biri kendini ilişkiye adadı. Ve Bayan Drozdow’un çocukken her kışı ailesiyle geçirdiği Colorado, Steamboat Springs’e Ocak 2018’de yaptığı bir gezide, Drozdow ona onu sevdiğini söyledi.

Columbia’dan egzersiz bilimi alanında yüksek lisans derecesi almış olan Alman yazılım şirketi SAP’de bölge satış müdürü olan Bay Comite, “‘Seni seviyorum’ dememi beklediğini biliyordum” dedi. “Ama en başından beri onun doğru kişi olduğunu biliyordum. Bana davranış şeklini ve beni mutlu etmek için elinden geleni yapmasını sevdim.”

Haziran 2019’da birlikte yaşadılar.

Mart 2021’de çift, Scottsdale, Arizona’da uzun bir hafta sonu geçirdi ve burada Bay Comite, Bayan Drozdow’dan “sonsuza dek takım arkadaşı” olmasını istemeyi planladı. Scottsdale, ortak açık hava etkinlikleri sevgisi ile romantik anları uzlaştırmak için mükemmel bir yerdi.

Bayan Drozdow’un en yakın arkadaşlarından bazı tavsiyeler alan Bay Comite, tesisteki özel bir piknik sırasında soruyu sormaya karar verdi. “Ayarlamak için oteli önceden aradım ve bu özel anın fotoğraflarını gizlice çekmesi için bir fotoğrafçı tuttum” dedi. Bayan Drozdow heyecanla evet dedikten ve yakın aile ve arkadaşlarla birçok telefon görüşmesi yaptıktan sonra, yeni nişanlı çift kutlamak için gün batımını sıcak hava balonuyla gezdi.

3 Aralık’ta çift, Breakers Palm Beach’te geleneksel bir Yahudi töreni sırasında el yazısıyla yemin etti. Haham Edwin Farber, törene Haham Mario Rojzman’ın katılmasıyla 230 davetlinin önünde görev yaptı. Her iki haham da Florida, North Miami Beach’teki Beth Torah Benny Rok kampüsünden.

[Click here to binge read this week’s featured couples.]

Resepsiyonda yeni evliler, yol gezilerinde söyledikleri en sevdikleri şarkı olan Backstreet Boys’un “I Want It That Way” şarkısıyla ilk danslarını paylaştılar. Bayan Drozdow, “Aslında, arkadaşlarımızın ve ailemizin kutlamalara katılmasını istediğimiz için çiftimizin dansını durdurduk” dedi.

Bay Comite, “Gün çok enerjikti,” dedi. “Arkadaşlarımızın ve ailemizin, birbirimizi nasıl hissettiğimizi ve değer verdiğimizi anlayarak ayrılmasına bayıldık.”