Kalkışa hazır: Houston'dan Yeni Zelanda'ya

babaadam

Aktif Üye
Bira bahçesi olan Axelrad'da pizzalarını içkilerle yıkadıktan sonra dairesine gittiler ve burada onun calico kedisi Pumpkin ile tanıştı. Daha sonra Yeni Zelanda'da kaldığı süre boyunca kendisine eşlik edip etmeyeceğini sordu. Daha sonra ona annesinin adının da Andrea olduğunu bildirdi (buna güldü).

Her ne kadar Dr. Allen o gece ona, birkaç ay önce ciddi bir ilişkisini sonlandırdığı için işleri yavaşlatmak istediğini, bu yüzden kısa süre sonra birbirlerini her gün görmeye başladıklarını söyledi. Kendisi o zamanlar vejeteryan olduğundan ve babası da Filipinli olduğundan, ona pişirdiği ilk yemek karnabahar adobo'ydu. (Annesi Meksikalı Amerikalıdır.)

Mayıs 2022'de bir hafta sonu, kendiliğinden bir karar vererek Pumpkin'le birlikte Houston'ın Tıp Bölgesi'ndeki dairesine taşınmaya karar verdi. Kasım ayında nişanlandılar.

“Gelecek ay Yeni Zelanda'ya taşınmadan önce düğünü planlamaya başladım” dedi Dr. Allen ve Güney Auckland'dayken planlamalarına devam ettiler. Dr. Vener, Middlemore Hastanesi'nin acil servisinde psikiyatrist olarak çalıştı ve Houston Üniversitesi'nde haftalık olarak sabah saat 3'te uzaktan eğitim sanat dersi verdi. Orada geçirdikleri ilk hafta, onun Memorial Sloan Kettering'deki bir burs programına kabul edildiğini öğrendiler. Haziran ayında eşyalarını kamptan New York'a taşıdılar. Dr. Allen şu anda bir danışmanlık firması olan Metis Associates'te sanat eğitimine odaklanan bir araştırma analisti ve City College of New York'ta sanat eğitimi alanında yardımcı profesör olarak çalışıyor.

20 Ocak'ta, damadın lise arkadaşı Haham Will Hall, Fort Worth'taki bir düğün mekanı olan Century Hall'da 120 misafirin önünde tören yaptı. Resepsiyonda hora çalındı ve Meksika cumbia müziği eşliğinde dans edildi. Ayrıca önceki gece şehir merkezindeki bir Güneybatı restoranı olan Reata'da Batı temalı bir hoş geldin partisine ev sahipliği yaptılar.

“Artık bundan sonra nereye gideceğimizi kontrol ediyorum” dedi ve o da tüm kalbiyle aynı fikirdeydi: “Onu gezegenin etrafında iki kez sürükledim.”