Karşıyaka’da Ahmet Taşyürek kahroldu

edeb

Üye
“Kariyerimde 3 tane Play-Off finali kaybettim ancak bu kadar üzülmedim” diyen deneyimli teknik adam, “Maçlar 80 dakika olsa herbiçimde fazlaca farklı pozisyonda olurduk. Daima birebir şeyleri yaşıyoruz. Öne geçip düzgün oynarken 3 metre net ofsayttan gol yedik. Gole itiraz ederken kırmızı kartla 10 kişi kaldık” diye konuştu.

Gözüne uyku girmediğini belirten Taşyürek, “Hiç bu kadar üzülmemiştim. En deneyimli oyuncularımız sıradan yanılgıyla adam kaçırıyor. Her şeyi yanlışsız yaparken 3 puan elimizden uçup gitti. Hırs var, rakibe baskı var ancak kırılma anlarında sıradan yanlışlardan puan kayıpları yaşıyoruz. Daima üzerine koyarak oynuyoruz. Orta transferde gerçek tercihler yaptık. Kadroya kesinlikle katkı sağlayacak isimleri aldık. Önümüze bakacağız. Artık yanılgı yapma lüksümüz yok. Kırılma maçlarını geçsek gerisi çorap söküğü üzere gelecek. Bize uzatmada yenilsek de maç boyunca her an takviye olan taraftarımıza epeyce teşekkür ediyoruz. Onların takviyesiyle kesinlikle çıkışa geçeceğiz” dedi.

DHA