Lider Büyükerşen 2022’yi çocuklarla uğurladı

babaadam

Aktif Üye
Lider Büyükerşen 2022’yi çocuklarla uğurladı
ESKİŞEHİR (İGFA) – Eskişehir Büyükşehir Belediye Lideri Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, düzenlenen renkli aktiflerde çocuklarla bir ortaya geldi.

Büyükerşen birinci vakit içinderda yeni yıl kutlamaları kapsamında Çocuk Hakları Birimi’nde çocuklarla buluştu. Aktifliğe Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce de katılırken Büyükerşen, çocuklarla yeni yıl beklentilerini, ileride hangi meslekleri seçmek istediklerini ve kendisinden bir istekleri olup olmadığı üzere konularda sohbet ederek, yeni yıllarını kutladı.

Yeni yıl coşkusunun yaşandığı bir öteki nokta ise özel ihtiyaçlı ailelerin çocuklarına fiyatsız okul öncesi eğitimi veren Es Çocuk Konutu oldu. Miniklerle bir ortaya gelen Lider Büyükerşen, Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce, çocukların yeni yıllarını kutladılar. Müzikler ve danslar eşliğinde ortaya epeyce özel imgelerin çıktığı buluşmada minikler de yeni yıl hakkındaki kanılarını paylaştılar.

Çocuklarla bir arada keyfili dakikalar geçiren Lider Büyükerşen, yeni yılın çocuklara sıhhat, memnunluk ve muvaffakiyet getirmesini, 2023 yılının tüm çocuklar için daha fazla gülebilecekleri, eğlenebilecekleri bir yıl olmasını temenni etti.

Büyükerşen, “Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağımız bu yılın ülkemize huzur, memnunluk ve bolluk getirmesini diliyorum. En büyük dileğim ise 2023 yılının çocuklarımızın yüzünün güleceği, yarınlara umutla bakabilecekleri bir yıl olmasıdır. Bu yılın sonunu hem Çocuk Hakları Ünitemiz birebir vakitte Es Çocuk Konutumuzda onlarla geçirmek istedim. Hepsinin gözlerinden bir sefer daha öpüyorum. Çocuklarımızın gelişmenine katkı sunan tüm ünitelerimize de ayrıyeten teşekkür ediyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.” dedi.

Renkli buluşmalar çocuklarla çektirilen hatıra fotoğrafları ile bitmiş oldu.

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.