Onları bir araya getiren bir travma

babaadam

Aktif Üye
Profesyonel bir çöpçatan olan Amber Artis, Travis Ogden Johnson’a yaklaştığında şüpheliydi. İkisi, LinkedIn ağ sitesi aracılığıyla tanışmıştı ve onu arkadaşı ve iş ortağı Rachael Leigh Bozsik ile ayarlamak istedi. Bayan Artis, Bayan Bozsik’in “tek” olduğunda ısrar etti.

Hem Bay Johnson hem de Bayan Bozsik, 20 Ekim 2020’de Artis tarafından ayarlanan bir telefon görüşmesinde anlaştılar ve 45 dakikalık hoş bir sohbetin ardından yüz yüze görüşmeye karar verdiler.

Yaklaşık bir ay sonra, Chicago’da yaşayan ve birkaç özel şirkette geçici genel müdür olarak çalışan Bay Johnson, Bayan Bozsik’in ikamet ettiği Charleston, SC’ye uçtu. Hotel Bennett’in lobisinde buluştular.

Colorado Üniversitesi’nden iletişim alanında lisans derecesi alan 43 yaşındaki Bay Johnson, “Telefon görüşmemize hayran kaldım ve fotoğraflarının yarısı kadar güzel olsaydı başımın belaya gireceğini biliyordum” dedi. alış veriş. “Bana yaklaşıp bana kocaman bir gülümseme vermek için maskesini indirdiğinde işim bitmişti.”

Randevun iyi geçti. Charleston üzerinde bir gün batımı helikopter turu, ardından Burwell’s Stone Fire Grill’de akşam yemeği ve Dewberry Charleston Hotel’de kokteyller dahildi.

30 yaşındaki Bayan Bozsik, High Point Üniversitesi’nden girişimcilik ve iç mimarlık lisans derecelerine sahiptir ve kadın girişimcileri destekleyen bir lüks marka şirketi yönetmektedir. Bayan Artis bir müşteridir. Bay Johnson’ın yakışıklı ve “tam bir beyefendi” olduğunu düşünüyordu.

Bozsik, “Hayatta birçok temel değeri ve hedefi paylaştık” dedi. “Ama harika bir maç olacağını düşünmemiştim çünkü kendisi hakkında çok konuştu – sonra öğren, sadece hikayeleriyle bana iyi bir adam olduğunu bildirmeye çalışıyordu.”

Ayrılmak üzereyken ona “Bence sadece arkadaş kalmalıyız” dedi.

Bay Johnson hayal kırıklığına uğradı, ancak meseleyi ileriye götürmemeye karar verdi ve sadece şunları söyledi: “Sizinle tanışmak harikaydı. Chicago’ya gelirsen bana haber ver, sana etrafı gezdireyim.”

Bir ay sonra Bayan Bozsik, onu Chicago’da yaşayan bir arkadaşıyla ayarlamaya çalıştığında, Bay Johnson tekrar denemelerini önerdi. “Gerçekten senin gibi birini arıyorum” dedi.

Bayan Bozsik temkinliydi ama kabul etti ve 1 Ocak 2021’de Bay Johnson, onu Chicago’ya uçurdu. “Cidden mahkemeye vermek zorunda kaldım” dedi.

İkisi birlikte Chicago’yu keşfetti ve bazı arkadaşlarıyla tanıştı. Ve o ikinci buluşmadan sonra bir daha arkalarına bakmadılar.

Zamanı iki şehir arasında bölmeye başladılar; ilişki daha ciddi hale gelse bile her biri kendi yerini korudu.

[Click here to binge read this week’s featured couples.]

23 Ekim 2021’de Bozsik Hanım’ın 29. doğum gününde Bay Johnson evlenme teklif etti. Chicago Firehouse Restaurant’ta özel bir oda kiraladı. “Peçeteyi düşürür gibi yaptım ve masanın altına sakladığım yüzüğü aldım” dedi. “Benimle evlenmesini istedim. O da “Gerçekten böyle mi şimdi? Evet.'”

Düğünlerini planlayan çift için her şey yolunda gidiyordu – ta ki 8 Mayıs 2021’de Michigan Avenue’daki apartman dairesinden bir blok ötede motosikletiyle Bay Johnson’a araba çarpana kadar. İki kolunu, bileklerini, bir bacağını ve bir ayak bileğini kırdı; Ayrıca bir elini ve dirseğini paramparça etti.

Bayan Bozsik, bir müşteri toplantısı için o sırada Charleston’daydı ve kaza haberini duyunca Chicago’ya koştu.

Bay Johnson iki tur – 19 saat – travma ameliyatı geçirdi. İlk ameliyattan hemen önce, Bay Johnson bir hemşireden telefonunu kullanarak onun adına en yakın arkadaşı Sasha Wiesen’e mesaj atmasını ve eğer gelemezse Bayan Bozsik’e bakıcılık yapmasını istedi. Onu çok sevdiğini bilmesini, mutlu olmasını ve aşkı yeniden bulmasını istiyordu.

Bozsik Hanım, “Aynı zamanda yürek burkan ve güzeldi” dedi.

Doktorlar, altı ila sekiz ay tekerlekli sandalyede olacağını tahmin ettiler. İyileşmesi sırasında onunla Bozsik Hanım ilgilendi. Düzenli fizik tedavi almaya devam ediyor.

Bozsik, “Hayatımızın en iyi ve en kötü aylarıydı” dedi. “İlişkimizin nelerden oluştuğunu gerçekten anladık ve travmayı birlikte atlattık. Büyük bir aşkla birlikte öğrendik.”

Bay Johnson’ın ayakta durabilmesi, yürüyebilmesi ve dans edebilmesi için düğün tarihlerini birkaç kez geri çektikten sonra, tarih Lenox, Massachusetts’te 7 Ocak 2023 olarak belirlendi. Charles Bozsik, Bayan Bozsik’in Massachusetts Topluluğu tüzüğü ile evlenmeleri için atanan baba tarafından dedesi, 30 misafirin önünde görev yaptı.

Bay Johnson’ın babası Terry 20 Nisan 2020’de ölmeden önce, soyadını yasal olarak akrabaları İsveç’ten göç ettiğinde sahip olduğu isimle değiştirmekten bahsetti: Johanson. Hafızasını onurlandırmak için, ikisi de evlilik cüzdanlarını imzaladıktan sonra isimlerini yasal olarak Johanson olarak değiştirdiler.