Onu “kör ettikten” sonra birbirlerine aşık oldular.

babaadam

Aktif Üye
Bay Caneco yanıt verdiğinde, onun kendi tuhaflığı olduğunu düşündüğü şeyi sergiledi: Birkaç mesajdan sonra telefon görüşmelerine geçmek istedi. “Ben sadece iş için telefon görüşmesi yapan biriyim” dedi. Ancak Bay Caneco'ya olan bu hoşnutsuzluğun üstesinden gelmeye değer görünüyordu. Bunun bir kısmı, 2020'nin sonlarındaki ölümünden önce gizemli hastalığı asla teşhis edilemeyen Beanhead'e olan bağlılığıydı. Bu aynı zamanda samimi görünen mesajları için de geçerliydi. Geçmişi de dahil olmak üzere, “Onun hakkında itici hiçbir şey yoktu” dedi.

Bay Caneco, Staten Island'da doğdu ve Fordham Üniversitesi'nden tarih ve Orta Doğu çalışmaları alanında lisans diploması aldıktan sonra 2005 yılında Donanmaya katıldı. 2013 yılına kadar Deniz subayı olarak görev yaptı ve Seton Hall Üniversitesi'nde hukuk okurken iki muharebe turunda görev yaptı ve ardından 2016 yılına kadar yedek subay olarak görev yaptı. Georgetown'dan Vergilendirme alanında Yüksek Lisans derecesi aldı. Bayan Hilton, hava yolculuğu hikayelerinin hevesli bir hayranıydı. “Ticari havacılık felaketlerine karşı hastalıklı bir ilgim var” dedi. “Ama genel olarak uçakları kovalamaya takıntılıydım.”

İlk telefon görüşmelerinden bir iki hafta sonra görüntülü konuşmaya geçtiler ve aralarındaki kilometreler anlamsızlaştı. Hafta sonları ekranlarını paylaştılar ve aralarında “Hamilton” müzikalinin filme alınmış versiyonu da dahil olmak üzere birlikte film izlediler. Ağustos 2020'de inanç sıçramasına hazırdı. “Covid'in laneti olsun, kaçmam gerektiğine ve onunla buluşmak için New York City'ye gitmem gerektiğine karar verdim” dedi. Ailesine söylemedi. “Sanırım bir meslektaşıma 'Kaybolursam lütfen ölümümün intikamını alın' dedim” diye ekledi.

Yeryüzünden kaybolmak yerine aşık oldu. 28 Ağustos 2020'de Chelsea'deki bir restoran olan Chama Mama'daki ilk buluşmanın ardından otellerine geri döndüler, balkonda takıldılar ve telefon uygulamasından uçuşları takip ettiler. O gece ikisi için de aşk uyandı. Bay Caneco, “Hiçbir farklılık ya da kişisel sorun olmadığını düşündüğümü hatırlıyorum” dedi. “Topu ileri taşımak istedim”