Paylaşılan bir yaşamın filmlerle anlatılması

babaadam

Aktif Üye
Ona Paris'teki en sevdiği yerleri gösterdi ve günlerini etrafta dolaşarak, kaybolarak, insanları izleyip şarap içerek geçirdiler. “Paris'te Bir Amerikalı”yı izlemek için bir sanat tiyatrosu olan Le Champo'ya gittiler.

Bay Bramesco, “Bu hayatımda yaşadığım en parlak mutluluktu” dedi.

Ekim 2022'de Bay Bramesco, Bayan Whittle'ı Bushwick'teki bir Fransız restoranı Mominette'de akşam yemeğine davet etti. Akşam yemeğinden sonra ilk randevularının olduğu bara döndüler. Eve vardıklarında onu apartmanın çatısına çıkardı. Şehrin siluetine bakarken gözyaşları içinde evlenme teklif etti. Bayan Whittle, “Kulaktan kulağa sırıtıyordum” dedi.

20 Nisan'da Brooklyn'deki bir mekan olan Dumbo Loft'ta, Bay Bramesco'nun New York Eyaleti'nden bir günlük lisans alan kız kardeşi Eva Bramesco tarafından evlendiler.

Resepsiyon menüsünde film referansları içeren kokteyller yer alıyordu – Michael Mann'ın “Miami Vice” filminden bir repliği anımsatan bir mojito ve Clint Eastwood'un “The Mule” filmi için bir Kentucky Mule – ancak çok fazla film referansına karşı dikkatliydiler. Bay Bramesco, “Bunun mısır yumağı olmasını istemedik” dedi. Bayan Whittle, “Konu filme gelince sevimsiz olduğumuzu düşünmüyorum” dedi. Ama şunu ekledi: “Birbirimize karşı sevimsiziz.”

İlk danslarını Zombies'in “This Will Be Our Year” şarkısıyla 94 davetlinin önünde yaptılar. Yaklaşık dört yıl önce Bay Bramesco, Danvers, Massachusetts'teki ebeveynlerinin evine yaptığı ilk ziyarette Bayan Whittle için bu şarkıyı piyanoda çalmıştı.

Bayan Whittle, doğaçlama performansı düşünerek, “Bunaldım” dedi. “Hayal kırıklığına uğradım.”