Show Tune referansı anlaşmayı imzaladı

babaadam

Aktif Üye
Bay Miller, bunun “genel” bir ilk buluşmadan en uzak şey olduğunu söyledi. Birlikte olduklarında kendilerini rahat hissediyorlardı ve basit küçük sohbetleri atlıyorlardı. “Gerçekten derin bir konuşmaydı” dedi.

İkinci bir randevu planladılar ama bir sorun vardı: Bayan Rafson'ın önümüzdeki hafta yoğun bir programı vardı ve yalnızca cumartesi gecesi izinliydi ve bu, iki NFL play-off maçının olduğu geceydi. Kendisini “oldukça büyük bir futbol hayranı” olarak tanımlayan Bay Miller, kısa bir iç tartışma yaşadıktan sonra cevabın net olduğunu fark etti: “Onu tekrar görmeyi tercih ederim.” O cumartesi, Dutch Fred's'de ikinci randevuları vardı. Midtown'da başka bir bar. Doğru çağrı olduğu ortaya çıktı.

“Dürüst olmak gerekirse, ikinci buluşmadan sonra onunla evleneceğimden oldukça eminim diye düşündüm” dedi.

Daha fazla Yemin sütununu burada bulabilirsiniz Ve Düğün, ilişki ve boşanma raporumuzu buradan okuyun.

Bayan Rafson için bu farkındalık dördüncü randevuda gerçekleşti. Sohbet ettiler ve sol alanın dışında Bayan Rafson'un en sevdiği çocukluk şarkılarından biri olan “1776” müzikalindeki bir şarkıya gönderme yaptı. New City, New York'ta büyüdü ve her 4 Temmuz'da müzikalin film uyarlamasını izledi. Bay Miller filmi ortaokulda izledi.

“Kendime 'Bu tek boynuzlu adam kim?' diye sordum” dedi. “Onunla ilgili her şey keyifli ve arka cebinde bir müzikal var. Benim için bu kadardı.”

Sonraki birkaç ay içinde ortak mizah anlayışları ve işlerine olan tutkuları sayesinde yakınlaştılar ve birbirlerine bağlandılar. Onu tiyatroya götürdü. Ona şehirdeki trafik sıkışıklığı fiyatlandırması gibi kamyon taşımacılığı ve trafik sorunlarını öğretti ve onu bir Mets ve Jets hayranına dönüştürdü. (İkinci buluşma mı, playoff maçı mı ikilemi üzerine düşünen Bayan Rafson, “Neyi feda ettiğine dair hiçbir fikrim yoktu. Şimdi tamamen anlıyorum.” dedi.)