13 yaşındayken “Seni seviyorum” dediler. Kırk yıl sonra “Evet, öyle” dediler.

babaadam

Aktif Üye
Tracey Necole Broadhead Frith’in çocukluk günlüğü hala duruyor ve Darin Malcolm White’dan sözlerle dolu.

Şu anda her ikisi de 56 yaşında olan Bayan Broadhead ve Bay White, Oakland, California’da doğup büyüdüler. 1979’da, şu anda Westlake Ortaokulu olan Westlake Ortaokulunda yedinci sınıf öğrencileri olarak tanıştılar ve birkaç yıl sonra çıkmaya başladılar. İlişkilerinden birkaç ay sonra Bay White, Bayan Broadhead’in Westlake’teyken gelecek yıl Oakland’daki özel bir Katolik okulu olan Bishop O’Dowd Lisesi’ne gideceğini öğrendiğinde onunla ilişkisini kesti. kalmak.

“O harika bir genç kadındı ve benden çok daha fazla şeye sahip bir ailede büyüyen ve maddi durumu olan başka bir adamın onu uçuracak adam olacağını biliyordum” dedi Bay Weiger. Beyaz dedi. “Piskopos O’Dowd’daki insanlarla rekabet edebileceğimi hiç düşünmemiştim.”

Bayan Broadhead perişan haldeydi; Bay White’a deli oluyordu. İlişkisi iyi bitmese de Bay White, ona onu sevdiğini söyleyen ilk erkek çocuktu ve günlüğü bunu belgeliyor. Bayan Broadhead, “Benden ayrıldıktan sonra beni aradı ve neler olduğunu anlamaya çalıştık” dedi. “Mesela benden neden ayrıldı? O da sadece ‘Seni seviyorum’ dedi. Ben de ‘Ben de seni seviyorum’ dedim ve sonra 13 yaşında olduğumuz için kaçtı.”

Ayrılığın ardından lise boyunca ve üniversiteye kadar iletişim halinde kaldılar. Bayan Broadhead daha sonra Los Angeles’taki California Üniversitesi’nden siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler alanında lisans derecesi aldı ve San Francisco’daki California Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden (eski adıyla California Üniversitesi, Hastings College) hukuk diploması aldı. Hukukun). Bugün Oakland’daki Kaliforniya Azınlık Danışmanı Programının genel müdürüdür.

Bay White, Bayan Broadhead’in hukuk fakültesi mezuniyetine katıldı Bu sırada Bayan Broadhead müstakbel kocasıyla tanışmıştı ve ikisi kısa süre sonra birbirleriyle bağlarını kaybetti. O yıl Los Angeles’a, 1999’da da Doğu Yakası’na taşındı. İlk kocasından üç oğlu var. İlk evliliği boşanmayla sonuçlandı.

Bay White, Kaliforniya, San Rafael’deki San Rafael İtfaiye Departmanının İtfaiye Şefidir. Colorado Eyalet Üniversitesi’nden yangın ve acil durum hizmetleri yönetimi alanında lisans derecesine ve Büyük Kanyon Üniversitesi’nden yönetici liderlik ve acil durumlara hazırlık alanında yüksek lisans derecesine sahiptir. Önceki partnerlerinden iki oğlu ve üç kızı var. İlk evliliği de boşanmayla sonuçlandı.

Bayan Broadhead, 2010 yılında Oakland’a geri döndü ve bir keresinde Bay White ile bir Target mağazasında buluştu ve numara alışverişinde bulundular, ancak ikilinin tekrar bir araya gelmesi 2018 yılına kadar mümkün olmadı. Ağustos 2018’de Bayan Broadhead, oğullarını sivil haklar avukatı John Burris’in ev sahipliği yaptığı bir mentorluk etkinliğine götürdü. Çocukları etkinlikten aldığında onu itfaiye şefiyle tanıştırmak istediler. Oğullarının bundan haberi yoktu, o zaten onu çok iyi tanıyordu. Bu, onun eski arkadaşı, o zamanlar Oakland İtfaiye Teşkilatının itfaiye şefi olan Bay White’dı.

Sonraki birkaç ay boyunca iletişim halinde kaldılar ve nihayet Kasım 2018’de Bay White’ın doğum günü için buluştular. Oakland’daki Montclair Egg Shop’ta kahvaltı için buluştular. Bayan Broadhead, “Oraya varıyoruz ve ikimiz de bunun bir randevu olmasını umuyoruz, ancak emin değiliz” dedi. Sonunda ikisinin de artık hiçbir şüphesi kalmayacaktı. Kahvaltıdan sonra Montclair Park’ta yürüyüşe çıktılar ve orada yaşlı bir çift gördüler. O anda Bay White, Bayan Broadhead’in gözlerinin derinliklerine baktı ve şöyle dedi: “Seninle istediğim şey bu.”

[Click here to binge read this week’s featured couples.]

2019’da resmileştiler ve yol boyunca birbirlerinin çocuklarıyla tanıştılar. Bay White, Kasım 2022’de Cabo San Lucas gezisi sırasında gün batımında sahilde deveye bindikten sonra Bayan Broadhead’e evlenme teklif etti.

Bayan Broadhead’in annesi Stalfana Bello Broadhead, her zaman kızının Bay White ile evlenmesini istemişti. Annesinin dileği, 23 Kasım’da Bayan Broadhead ve Bay White’ın San Francisco’daki Palace Hotel’deki bir süitte yaklaşık 40 misafirin katıldığı samimi bir törenle evlenmesiyle gerçek oldu. Oakland İtfaiyesi Papaz Jayson Landeza başkanlık etti.

Düğünün ardından grup, akşam yemeği için Palace Otel’deki Garden Court restoranına gitti. Özel bir akşam yemeği olmadığı için düğün gününü yüzlerce yeni arkadaşla geçirdiler. Bayan Broadhead, “Öpüşebilmemiz için gözlükler odanın içinde tıngırdadı” dedi.

Çift, akşam yemeğinde çalan dörtlü eşliğinde doğaçlama bir ilk dansı gerçekleştirdi. Dörtlü Bayan Broadhead’e hangi şarkıyı çalmaları gerektiğini sorduğunda şöyle cevap verdi: “Ya ‘Sonunda’ ya da ‘Lanet Zaman Hakkında’.