Anında bağlantının ardından bir sutopu yıldızıyla dünyayı dolaşın

babaadam

Aktif Üye
İlk buluşmalarında Kaliforniya, Walnut Creek’teki bir Küba restoranı olan Havana’da anında kimya yaşadılar. Bayan Steffens, “Birbirimize karşı özgün olabileceğimiz muhteşem bir bağı hemen kurduk” dedi. “İkimiz de ‘Vay canına, bu evlenebileceğimiz biri’ diye düşündük. Bu ikimizi de biraz korkuttu.”

İyi geceler öpücüğü verirken Bay Conner ona aşıktı. Birkaç hafta içinde, Bayan Steffens’in antrenmandan tek izin günü olan her salı Marin County’den Palo Alto’ya gidiyordu. “Bobby çaba harcayan bir adamdır.”

Bayan Steffens, sutopu kariyerinin yanı sıra bir iş kadınıdır. 2018 yılında Stanford Üniversitesi’nden yönetim ve mühendislik alanında yüksek lisans derecesini almadan önce, genç sporcu analiz şirketi 6-8 Sports’un kurulmasına yardımcı oldu. Profesyonel bir oyuncu olarak uluslararası itibarı çoktan yerleşmişti. 2017 yılında Macaristan’da profesyonel takıma katıldı ve Bay Conner onu destekledi. 2019’da oynamak için Barselona’ya taşındığında hayatını toparladı ve onu orada takip etti. “Benim için dünyayı dolaşmaya hazırdı” dedi. Neredeyse iki yıl boyunca İspanya’da birlikte yaşadılar ve ardından Kovid patlak verince Kaliforniya’ya döndüler.

Bayan Steffens takımının Tokyo’daki üçüncü Olimpiyat altın madalyasına kaptanlığını yaptığında, Long Beach’te hâlâ yaşadıkları evi zaten satın almışlardı. Yıllar süren antrenmanların ardından 2020 Oyunları’nın pandemi nedeniyle ertelenmesi darbe oldu. “Zor oldu” dedi. “Bobby benim desteğimdi.”

[Click here to binge read this week’s featured couples.]

8 Temmuz 2022’de Long Beach’teki evinin yakınında gün batımında tekne gezisi sırasında büyükannesine ait olan pırlanta nişan yüzüğüyle onu şaşırttı. Nişanlanma isteğini hiçbir şekilde gizlemeyen Bayan Steffens çok sevindi.