Ayvalıkgücü Belediyespor, merasimle kupasını aldı

edeb

Üye
2021-2022 döneminde Bölgesel Amatör Lig’den (BAL) TFF 3. Lig’e çıkma başarısı gösteren Ayvalıkgücü Belediyespor merasimle kupasını aldı. Ayvalık Hüsnü Uğural Stadı’nda bugün oynanan Bulvarspor maçı öncesi düzenlenen merasimde Ayvalıkgücü Belediyespor’a kupasını TFF İcra Konseyi ve Amatör İşlerden Sorumlu İdare Heyeti Üyesi Ali Düşmez verdi.

Kupa seremonisinde Ayvalık Belediye Lideri Mesut Ergin, Balıkesir ASKF Lideri Metin Mengüç, Yalova ASKF Lideri Tamer Erbul, bölge ASKF Liderleri ile Ayvalıkgücü Belediyespor Kulübü Lideri Mehmet Babayiğit yer aldı.

TFF olarak tüm liglerin kalitesini en üst noktaya getirmek için çalıştıklarını belirten Ali Düşmez, “Başkanımız Sayın Mehmet Büyükekşi önderliğinde, kıymetli İdare Heyeti arkadaşlarımla bir arada ahenk ortasında Türk futbolunun marka kıymetini yükseltmek için ağır mesai harcıyoruz. Bunun olumlu yansımalarını şimdiden görmek bizleri memnun ediyor. Geçen hafta Bulvarspor’a kupasını takdim etmiştik, artık de birebir başarıyı gösteren Ayvalıkgücü Belediyespor için buradayız. 6 yıl daha sonra profesyonel liglere yükselen Ayvalıkgücü Belediyespor’u tebrik ediyor, 3. Lig’de de muvaffakiyetlerinin devamını diliyorum” diye konuştu.