Başından beri müziğini destekledi. Romantizm bekleniyordu.

babaadam

Aktif Üye
“Birlikte yaşadık, birlikte yaşadık” dedi ve 2020'de Kovid müziğine son verdiğinde birbirlerinin arkadaşlığından keyif almaya devam ettiler. Bay Jakobsen, bazı kişilerin onların bir çift olduğundan şüphelendiğini, ancak çiftin “en iyi arkadaşlar” olduklarını iddia ettiğini söyledi.

Hatta 2021 baharında Murfreesboro, Tennessee'de tarım arazileriyle çevrili bir ev bile satın aldılar.

Bir akşam televizyon izlerken kendiliğinden onu öptü. “Emin misin?” hızla sordu ve o da “Evet” diye yanıtladı. Tekrar öpüştüler.

Ailesi Aralık 2021'de onu ziyaret ettiğinde her zamanki gibi ilişkilerini sordular. “Siz ikiniz birlikte misiniz?” Annesinin kendinden emin bir şekilde yanıtladığı sorusunu hatırladı: “Kademeli bir ilerleme oldu.”

Ağustos 2023'te, boğucu bir günde mahallenin kenarında yürüyüş sırasında ona evlenme teklif etti.

Kendisi diz çökmeden önce durdukları bir geliştirme alanına mecazi olarak atıfta bulunarak, “Bu bizim geleceğimiz, hâlâ gelişmemiş” dedi ve “hayatımızın geri kalanını birlikte geliştirmek istiyorum.”

[Click here to binge read this week’s featured couples.]

Çift, 27 Ocak'ta Woodbury, Tennessee'deki Rustic Elegance Etkinlik Merkezi'nde 68 davetlinin önünde evlendi. Düğünü ABD'nin Tennessee eyaletinde noter olan Jackie Collins yönetti. Gelin, Aircast çizmeler ve tenis ayakkabılarıyla koridorda yürüyebildiği için minnettardı (20 gün önce sol bileğini kırdı).

Bunu İtalyan yemekleri ve üç pastanın yer aldığı vegan ve sürdürülebilir bir resepsiyon izledi.

Buna uygun olarak, bu baharda Bay Jakobsen, Bayan Bauman için özel olarak yazdığı ilk aşk şarkısı “All of Time”ı dijital olarak yayınlayacak ve şu nakaratla birlikte: “Bana tutun bebeğim, çılgın bir yolculuk olacak ve ben” Seni sonsuza kadar seveceğim.”