Bir New York sosyetesi güneydeki köklerine geri dönüyor

babaadam

Aktif Üye
Tinsley Randolph Mortimer için yeni bir dönem başlıyor.

Bayan Mortimer, 2000’li yılların ortalarından sonlarına kadar en görkemli yardım balolarında ve defilelerde ünlü bir konuk olarak New York sosyal ortamına hakim oldu. Renkli babydoll tasarımı elbiseleriyle kameraların dikkatini çekti ve gazetelerde ve dedikodu sayfalarında her yerde yer aldı. (2007’de New York Magazine’in bir manşeti onu “bir numaralı It kızı” olarak adlandırdı.) Ve 2010’larda bir süreliğine modası geçtikten sonra 2017’de geri döndü ve City’li The Real Housewives of New York’un dört sezonunda rol aldı. “

Bayan Mortimer, Robert Dennis Bovard’la tanıştıktan sonra mutlu bir şekilde dramı, büyük şehri ve ışıkları ardında bıraktı. Augusta, Georgia’da Bay Bovard ve üç çocuğuyla birlikte sessiz, özel bir hayat yaşadı. “Augusta’yı seviyorum. Bu çocukları seviyorum. Ben evde oturan bir anneyim ve bu harika” dedi.

Bayan Mortimer, Bay Bovard ile Ekim 2021’de memleketi Richmond, Virginia’daki kuzeninin düğününde tanıştı. Bay Bovard ve kuzeni Mercer Ferguson, üniversitenin birinci yılında yan yana yaşıyorlardı. Güney Üniversitesi ile yakın arkadaş olduk. Bay Bovard düğünde sağdıçtı.

Oldukça büyük bir olaydı ve tören ve resepsiyon sırasında birbirlerini görmemiş veya fark etmemişlerdi. Ancak düğünden sonraki gece, çiftin en yakın arkadaşlarından oluşan bir grup, Ulusal Lig Şampiyonası Serisinin 6. maçında Atlanta Braves’in Los Angeles Dodgers’a karşı mücadelesini izlemek için Tobacco Company Restaurant’ta toplandı.

Bay Bovard, Bay Ferguson’un önde gelen kuzenlerinden birini biliyordu, ancak pek fazla bilgisi yoktu. Maç sırasında Bayan Mortimer ile konuşmaya başlayınca onun kim olduğunu anladı.

Bay Bovard, “Onunla konuşmak benim için muhtemelen kolaydı çünkü onun Georgia’nın küçük bir kasabasından bir adamla ilgileneceğini beklemiyordum” dedi.

Güney’de büyüyen Bayan Mortimer, Bay Bovard’ın Güney aksanından etkilenmişti. “Robert’ın aksanı bana babamın aksanını hatırlattı” dedi. Babası 2015 yılında öldü.

Cesurlardan bahsettiler. 40 yaşındaki Bay Bovard, Augusta’da büyüdü ve onun büyük bir hayranı. 48 yaşındaki Bayan Mortimer, New York’ta yaşadığı ve Yankees maçlarına katıldığı için beyzbol hakkında biraz bilgi sahibiydi, ancak onu etkilemek için ilgisini abarttığını söyledi. (Sonunda Braves, Dodgers’ı yendi ve Dünya Serisine ulaştı.)

Ertesi gün Bay Bovard oğluyla birlikte Augusta’ya geri döndü. Bayan Mortimer ve Bay Bovard sınırın güneyinde, Güney Carolina’da bir “otoyol vahası” olarak tanıtılan bir dinlenme noktasından bahsediyorlardı. Interstate 95 boyunca bu cazibe merkezinin reklamını yapan sayısız reklam panosu hakkında şaka yaptılar. (“Bu bir turist tuzağı” dedi ve ilgi çekici yerin sadece dev bir fötr şapka giymiş bir adamın olduğu bir reklam panosu, birkaç restoran ve bir mini eğlence parkı olduğunu ekledi.)

Bayan Mortimer’ın eve dönerken Bay Bovard’la sohbet etmek için yaptığı nazik hareket ona mesaj atmaktı: “Peki sınırın güneyine ulaştınız mı?”

Bay Bovard, “Ondan haber almayı beklemiyordum” dedi. Ona mesaj attığında sınıra yaklaşıyordu. Bu yüzden fotoğrafını çekip ona gönderdi.

Düzenli olarak mesaj atmaya ve telefonda konuşmaya başladılar. Birkaç hafta sonra, Kasım ayında Bay Ferguson ve eşiyle bir hafta sonu kaçamağı için Atlanta’da buluştular. Buckhead’deki otellerinin karşısındaki Le Bilboquet ve Le Colonial’da yemek yediler. Şehri keşfettiler ve Buckhead’deki mağazalarda durdular. (“Atlanta’nın bu kadar eğlenceli olmasına ve gerçekte nasıl bir şehir olduğuna şaşırdım,” dedi yıllarca New York’ta yaşayan Bayan Mortimer. “Atlanta’yı suçlamıyorum.”)

Hafta sonu gezisinin ardından Bayan Mortimer tamamen bu işin içindeydi. Ancak Augusta ile o sırada kaldığı Florida’daki Palm Beach arasındaki mesafe göz önüne alındığında, aralarındaki bir ilişkinin işe yarayıp yaramayacağını merak ediyordu.

Bay Bovard, büyükbabası ve büyük amcası tarafından kurulan üçüncü nesil bir aile şirketi olan Georgia’daki Augusta Iron and Steel Works’ün başkanıdır. Onun da Haziran 2021’de ölen eski eşinden üç çocuğu vardı.

Bay Bovard, “Bizim yaşımızdaki hiçbirimiz zaman kaybetmek istemedik” dedi. “İşimi ve çocuklarımı başka bir yere taşıyamam.”

Bayan Mortimer her zaman anne olmak istemişti. Yumurtalarını bile dondurdu. “Bazen çok üzülüyordum çünkü bunu 20’li yaşlarımda yapmam gerektiğini düşünüyordum” dedi. Ancak şunları ekledi: “Hayatımda artık kendi çocuklarım olmayacağına inandığım bir noktaya ulaşmıştım. Ve bu benim için sorun değildi. Ben hâlâ bir kadınım, hâlâ sevebiliyorum.”

Bayan Mortimer sonunda Bay Bovard’ın üç çocuğunun annesi rolünü üstlenmeye ve Augusta’da kendine bir hayat kurmaya karar verdi.

Birbirlerini birkaç haftada bir hafta sonları Atlanta, Chicago’ya ve Adairsville, Georgia’da Barnsley Resort adında bir otele giderken görüyorlardı.

Daha fazla Yemin sütununu burada bulabilirsiniz Ve Düğün, ilişki ve boşanma raporumuzu buradan okuyun.

Bay Bovard, Güney Üniversitesi’nden siyaset bilimi alanında lisans derecesi ile mezun oldu. Chapel Hill’deki Kuzey Carolina Üniversitesi’nden MBA derecesine sahiptir. Bayan Mortimer, Columbia Üniversitesi’nden sanat tarihi alanında lisans derecesi ile mezun oldu.

Yılbaşı gecesi, Bay Bovard ilk kez Palm Beach’e gitti ve Bayan Tinsley’in dünyasına girdi. Palm Beach’teki özel bir kulüpte, kesinlikle ilgi odağı olacak tipte olmayan Bay Bovard’ı dans pistine getirdi. Kraker ve diğer hareketleri birlikte yaptılar. (“Dans etmeyi seviyorum” dedi.)

Daha sonra Colony Oteli’ndeki bir bar olan Swifty’s’e gittiler. Gece yarısından sonra başı dönmüş ve gergin bir halde “Sana bir şey söylemek istiyorum” dedi ve ilk kez “Seni seviyorum” dedi, onu kucakladı ve öptü. Hemen söyledi.

“Ben de aynı şekilde hissettim. Sadece çok erken olup olmadığını bilmiyordum” dedi Bay Bovard.

Bayan Tinsley, “Onunla cesur oldum” dedi. “Bu ilişkinin bana, yaşadığım tüm diğer ilişkilere yeniden başlamam için ikinci bir şans verdiğini hissediyorum. Tekrar 20 yaşımda olduğumu ve bu adamla tanışacağımı hissediyorum. Ve etkileşim şeklim biraz garip ve aptalca.

Bayan Mortimer, boşanmayla sonuçlanan yüksek profilli ilk evliliği de dahil olmak üzere önceki ilişkilerinde dramadan payını fazlasıyla almıştı. “Birinden ayrıldığınızda telefonun o kişi haline gelmesinin nasıl bir duygu olduğunu biliyorum” dedi. “Sürekli telefona bakıyorsunuz: Ne zaman mesaj atacaklar? Ne diyecekler?”

Ancak Bay Bovard’la ilgili olarak şunları söyledi: “Hiçbir oyun yoktu. Her şey çok doğal, eğlenceli ve normaldi.”

Mart 2022’de Bay Bovard’ın tek yumurta ikizi kızları ve oğluyla tanıştı. Ağustos 2022’de Augusta’daki evine taşındı.

2022 Noelinde Bay Bovard evlenme teklif etti. Bu Bayan Mortimer’ın çocuklarla geçirdiği ilk Noel’di. Onlarla kutlama yapacağı için o kadar heyecanlıydı ki Noel arifesinde uyuyamadı çünkü ağacın altında hediyeler hazırlamakla meşguldü.

Çocuklar hediyelerini açtıktan sonra aile, Bay Bovard’ın yakınlardaki ebeveynlerinin evinde akşam yemeği yemeye hazırlandı. Onlar ayrılmadan önce Bay Bovard, “Ağacın altında bir hediye daha var” dedi ve oğlundan mücevher kutusundaki son hediyeyi almasını istedi.

Bayan Mortimer kapıyı açtığında adam tek dizinin üzerine çöktü ve Bayan Mortimer ağlamaya başladı. Çocuklar ne olduğunu merak ederek ona şaşkınca baktılar. O da şöyle dedi: “Bunlar sevinç gözyaşları.” Daha sonra ailesiyle birlikte Noel yemeğini kutladılar.

Bayan Mortimer, “Mükemmeldi” dedi.

Bay Bovard, zümrüt eski karısının doğum taşı olduğu için zümrüt bir yüzükle evlenme teklif etti. Bayan Tinsley ve Bay Bovard daha önce değerli taşın önemine dikkat çekmişti.

Bayan Mortimer, “Ailelerinin arasına kabul edildiğim için onları entegre ediyormuşum gibi hissettiren bir şey yapmak istedim” dedi. “Onun bunun bir parçası olmasını istedim çünkü onun yanında olmaması beni o kadar acıtıyor ki. Zümrüt yapmanın onları bir şekilde çekeceğini düşündüm.”

Çift, 11 Kasım’da Palm Beach’teki özel bir kulüpte 150 davetlinin önünde evlendi. Daha önce Evrensel Yaşam Kilisesi tarafından yönetilen Bay Ferguson başkanlık ediyordu.

Bay Bovard’ın 9 yaşındaki oğlu Bobby sağdıcıydı ve 6 yaşındaki kızları Ruthie ve Mary de çiçekçi kızlardı. Bayan Mortimer’ın vaftiz babası George Gambrill Lynn, onu koridorda yürüttü.

Bayan Mortimer, ilişkileri hakkında düşünürken, “Sanırım Robert sayesinde artık çok daha sakin bir insanım” dedi. “Büyükbabam cennette kulaktan kulağa gülümsüyor olmalı çünkü her zaman güneye geri dönmemi ve güneyli bir adamla evlenmemi istiyordu.”

Bugün

Ne zaman 11 Kasım 2023

Nerede Palm Beach, Florida.

Zümrüt yeşili Çift, Bay Bovard’ın vefat eden eski eşinin anısına düğün boyunca zümrüt rengini kullandı. İkiz kızları zümrüt yeşili kuşaklı beyaz elbiseler giyiyordu. Bayan Mortimer zümrüt yeşili ayakkabılar giyiyordu ve Bay Bovard ile oğlu zümrüt yeşili papyon takıyordu.

Stil sahibi bir şekilde evlenin Bayan Mortimer, en sevdiği tasarımcılardan biri olan Monique Lhuillier imzalı bir elbise giydi. “Askısız balo elbisesi tarzı elbiseyi seviyorum. Bu sadece benim; yapabilseydim bunu her gün giyerdim” dedi. Bay Bovard, Ralph Lauren takım elbise giyiyordu. Ayakkabıları Stubbs ve Wootton’dan, ayakkabıları ise Manolo Blahnik’tendi.

Palmiye plajı Etkinlik planlayıcısı ve çiçek tasarımcısı Everett Simon, Mağribi mimarisini ve Palm Beach’te yaygın olan pembe begonvilleri düğüne dahil etti. Çiftin birbirlerini sevdiklerini söylediği ilk yer Florida şehri oldu. Bayan Mortimer’in ailesi onlarca yıldır orada tatil yapıyor ve annesi ile kız kardeşi de orada yaşıyor. Ve düğün tarihi olan 11 Kasım da mutlu bir tesadüftü.