Birkaç denemede “kusursuz” bir teklif – ve itfaiye

babaadam

Aktif Üye
Ertesi gün, yüzüğü çıkarmaya çalıştığında yerinden kıpırdamadı – “tereyağıyla değil, sabunla değil, hiçbir şeyle” dedi. Sonunda itfaiyeye gittiler ve bir itfaiyeci onu kesti.

Hayal kırıklığı yaratan bir teklif ve kırık bir yüzüğün ardından (elması kurtarmayı başardılar), 14 Şubat 2022’de gerçekleşen bir “revizyon” istediğini söyledi.

Bayan Anderson, revizyonun “lekesiz” olduğunu söyledi.

Birlikte elmas için yeni bir grup seçtiler ve Bay Greene bir makyaj sanatçısı, limuzin, kırmızı halı ve Bayan Anderson’ın en sevdiği restoran olan Washington’daki La Vie’de gül desenli özel süit ayarladı.

4 Mart’ta çift, Beaches Turks & Caicos’ta evlendi. Bayan Anderson, 20 yıl önce adada katıldığı bir düğünden ilham aldı. “Zihinsel bir ekran görüntüsü aldım ve ‘Eğer bir gün evlenirsem, orada evlenmek isterim’ dedim.” Christ’s Sherlock Padmore, 30 misafirin önünde kutlanan Cevap Kilisesi’dir. Törende süpürgeye atladılar ve Bayan Anderson’ın şimdi 9 yaşında olan oğlu yüzük taşıyıcısı oldu.

Çift, düğün hafta sonları boyunca geri adım atmadı – karşılama resepsiyonu, oyun gecesi ve havuz partisi dahil olmak üzere üç gün süren etkinliklere ev sahipliği yaptı. Bay Greene, düğün sabahı o kadar mutluydu ki, “şarkı söylemekte berbat” olduğunu söylemesine rağmen, ona Jagged Edge’den “Let’s Get Married” şarkısını söyledi.

Bayan Anderson, “Mike, bana mutlak kahramanım olan babamı gerçekten hatırlatan ilk kişidir” dedi. “Dürüst olmak gerekirse, partnerimi bulmaktan vazgeçmeye yaklaştığım zamanlar olduğunu hissettim. Bu bir klişe, ama gerçekten, gerçekten, asla çok geç değildir.”