Bu öğretim bakılırsavlisi alım ilanına adaylardan reaksiyon

babaadam

Aktif Üye
Bu öğretim bakılırsavlisi alım ilanına adaylardan reaksiyon
Hacı Bayram Veli Üniversitesi’nin 25 Kasım 2022 tarihindeki akademik işçi ilanında Polatlı Toplumsal Bilimler Meslek Yüksekokulu, Görsel -İşitsel Tenkikler ve Medya Yapımcılığı Basın Yayım Teknolojileri kısmına öğretim vazifelisi ilanı yer aldı.

Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı kısmı için, bu kısımda ders anlatabilecek hoca niteliklerinde, kısım ile örtüşmeyen bir alanda hem lisans tıpkı vakitte yüksek lisans, buna ek olarak sertifika programı istemiş olması mevzuyu takip eden adayların dikkatini çekti ve reaksiyonuna niye oldu.

Önlisas kısmının teknik bir kısım bulunmasına karşın, Lisans kısmı olarak Türk Lisanı ve Edebiyatı, yüksek lisans olarak, İslam Tarihi ve Sanatları kısmını istemesi, buna ek olarak ‘Hüsn-i Hat’ alanında yeterlilik dokümanı istemesi yapılan öğretim bakılırsavlisi ilanını adaya bakılırsa yapıldığı yorumlarına niye oldu.

Öte yandan kelam konusu kısmın internet sitesinde yer alan bilgilere bakılırsa kısım alanında 8 öğretim bakılırsavlisi mevcut bulunmasının yanında , yeni bir öğetim vazifelisi alımı ve kısım ile alakalı olmayan alandan öğretim bakılırsavlisi alım ilanı yayınlaması reaksiyona niye oldu.

Tartışmaya niye olan öğretim vazifelisi alım ilanı için .

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.