Bu yeni Paris barında peynir üstündür

çavuş

Aktif Üye
Sabah uyandığımda duş alıp yüzümü CeraVe Nemlendirici Yüz Temizleyici ile yıkıyorum – on yılı aşkın süredir kullanıyorum. Sizi gergin hissettirmiyor ki bu benim için kışın çok kuru ve susuz kaldığımda gerçek bir problem. Herhangi bir vücut yıkamaya çok sadık değilim, iyi görüneni seçiyorum. Şu anda Byredo, lezzetli kokan Çingene Suyu. Aksi takdirde, Dr.’den Good C Vitamin C Serum’u kullanırım. Barbara Sturm ve süper nemlendirici ve dolgunlaştırıcı OurSelf HA+ Yenileyici Serum. Tıraştan sonra daima Dr. Barbara Storm çünkü cildim hızla kızarır ve tahriş olur. Kendimi özel hissetmek istediğimde Merit Beauty Great Skin Instant Glow Serum kullanıyorum. Kullandığımda insanlar cildimde fark ediyor. Dr ile bitiriyorum. Barbara Sturm Güneş Damlaları.

Geceleri Holidermie Sérum Repulpant kullanıyorum. Yıllar boyunca kullandığım her şey arasında bu, cildimi gerçekten değiştirdi. Gözeneklerimi küçültüyor. Kışın Augustinus Bader Rich Cream kullanıyorum ve cildim çok kuruduğunda birkaç damla yüz yağı ekliyorum. Hafta sonu maskesi olarak, kızımla televizyon izlerken Tata Harper Yenileyici Temizleyiciyi ve ardından Nemlendirici Çiçek Maskesini kullanıyorum. Ve vazelini kışın her yerime, ayaklarıma, dudaklarıma, ellerime, burun deliklerimin çevresine sürüyorum. Pandemi döneminde krem allık kullanmaya başladım. Cilde biraz hayat getiriyorlar ve onları kullanırken daha iyi hissediyorum. Benim favorim Simi Haze’den Sun Flush in Sand or Soft adlı. Karıştırması çok kolay ve süper inşa edilebilir. Eski bir diş fırçasına saç spreyi sıktım ve yerlerinde kalmaları için kaşlarımdan geçirdim. Bu, bir kaş jelinden daha iyi çalışır.

Saçma bir yolculuktayım: Pandemi sırasında, muhtemelen stresten, sinirlerimi yığınlar halinde kaybettim. Nutrafol Şampuan, Saç Kremi ve Saç Uzatıcı Nutrasötik kullanıyorum. Daha sağlıklı, daha yumuşak hissettiriyor ve o kadar da kaybettiğimi düşünmüyorum. Saçlarıma o iki günlük kirli görünümü vermek için Fellow Barber Şekillendirici Krem kullanıyorum ama yine de dokunulabilir gibi.

Bu röportaj düzenlenmiş ve kısaltılmıştır.

Taipei doğumlu Parsons yüksek lisans öğrencisi Annie Le’yi terk edilmiş bir binaya çeken, bir bahçe duvarının arkasında yükselen bir çam ağacıydı. nishijin-ori (geleneksel bir tekstil fabrikası) Kyoto’nun merkezi Kamigyo semtinde. “Çam ağaçları Japon kültüründe uzun ömürlülüğü ve dayanıklılığı sembolize ediyor” diyor Le – A Day in Khaki markası altında gruplandırdığı konukevlerinde oluşturmayı umduğu niteliklerin aynısı (ad sarı-bejin birçok tonundan esinlenmiştir). , Le’nin Kyoto’da fark ettiği). 2017’de Nijo Kalesi yakınlarındaki ilk mülkünü açtıktan sonra, yerel mimarlık firması Ikken’i, bir avluyla birbirine bağlanan iki ahşap bina olan tekstil fabrikasını Ocak ayında Khaki Muromachi’de Bir Gün olarak açılan beş yatak odalı bir hana dönüştürmek için görevlendirdi. Zemin katta batı tarzı bir yatak odası veya üst katta futon yataklı geleneksel tatami odalardan birini seçebilirsiniz. Yan sehpalar ve ortak sandalyeler, Japon tasarımcı Katsuyoshi Kameda tarafından geri dönüştürülmüş atıklardan yapılmıştır. Çıplak kirişli tavanlar ve bambu ve kerpiç çatı destekleri dahil olmak üzere orijinal yapının bazı detayları bozulmadan korunmuştur. Çam da kaldı. Şimdi Daisuke Narui tarafından Japon konseptine göre tasarlanan yosun kaplı bir bahçe ile çevrilidir. shichu hayır sankyoveya kentsel-dağ yaşamı. Gecelik 366$’dan başlayan fiyatlarla, adayinkhaki.com.

bunu giy

Queer ikonlara saygı duruşunda bulunan tişörtler

Warwick, New York merkezli ressam Timothy Hull, antik Yunan ikonografisini 80’lerin pop esintili bir grafik lensiyle yeniden tasarlamasıyla tanınır – sanatı için tanıtılan daha erişilebilir ve uygun fiyatlı bir tuval olarak beyaz pamuklu tişörtlere sahiptir. Yeni dizisi Timoteo Tees, Hull’un “sıradışı queer ikonlarından oluşan kişisel panteonunu” kendi tanımladığı şekliyle sergiliyor. (“Timoteo”, Hull’ın Floransa’da yaşarken benimsediği İtalyan ismine bir göndermedir.) Hull’un övgüleri arasında tümü mavi jel kalemle elle çizilmiş ve Amerikan t- gömlek Giyim basılmıştır. Hull, “Bir kot pantolonun içine tıkıştırıldığında oldukça sıcak görünüyorlar” diyor. Sanatçının çalışmaları üzerinde derin bir etkiye sahip olan daha az bilinen diğer queer figürler arasında Blur solisti Damon Albarn ve Jungcu psikolog Marie-Louise von Franz yer alıyor.Her portre, Hull’ın imzası olan patchwork benzeri desenlerle girift bir şekilde çizilmiştir. Hull, en sevdiği tasarıma gelince, “Boy George tüm fikrin katalizörüydü” diyor. “Yıllar boyunca onun birçok resmini yaptım çünkü bana büyük keyif veriyor.” 40 dolar etsy.com/shop/TimoteoTees.

burada ye

La Buvette’in şefi ve sahibinden Paris’te yeni bir peynir dükkanı ve şarap barı

Popüler doğal şarap barı La Buvette’in şefi ve sahibi Camille Fourmont’un yeni bir projesi var. 12. bölgede Gare de Lyon’un karşısında, Olga adlı bar öncelikle peynir ve ikincil olarak şaraba odaklanıyor. Fourmont, “Son on yılda doğal şarap çok moda oldu” diyor. “Artık hareketle özdeşleşmiyorum.” Jura’dan Tomme ve Auvergne’den Savoy veya Blau gibi peynirlerin çoğu Fransız. Olga, tasarımında La Buvette’in koruma anlayışını paylaşıyor: eski çikolata dükkanının dekoru – aynalı duvarlar, karo zeminler ve ahşap dolaplar – korunmuştur. Servis gereçleri, Fourmont’un kendi bünyesinde yaptığı bazı seramiklerle birlikte çoğunlukla eski olacak. Alan sadece altı kişiliktir, ancak 10 kişilik ayakta oturma yeri ve bir düzinelik küçük bir verandası vardır. Sadece akşamları açık olan ve genellikle Pazar veya Pazartesi günleri kapalı olan bar-à-vin benzerlerinin aksine Olga, konuklarını her gün 11:30 – 14:00 arasında sandviçler için ve ardından 16:00 – 21:00 saatleri arasında ağırlamaktadır. :30pm şarap, peynir ve küçük tabaklar için. Gün boyunca şişelenmiş paket, peynir ve klasik garnitürler (hint turşusu, kraker ve turşu gibi) mevcuttur. instagram.com/olga_vins_et_fromages/.

Yedinci yüzyıl Çin’inde İmparatoriçe Wu Zetian, kaselerde servis edilen 24 et suyundan oluşan bir alay olan su ziyafetini tanıttı. Mücevher markası Sublima’nın kurucusu Kelly Bit, 2021’de bir gece East New York Village’daki Uluh Çin restoranında dilimlenmiş domuz göbeği ve tofu derisi ile bulutlu beyaz bir çorbaya bakarken bu eski geleneği hatırladı. “Bir imparatoriçe ve cömert bir ziyafet ve mücevher hayal ettim” diye hatırlıyor. Kısa bir süre sonra, Su Ziyafeti adlı bir koleksiyonun ilk parçası olan Tofu Derisi Halka Küpeleri yarattı. Koleksiyondaki bir yüzük, çaya düşen boba incilerini temsil eden sıvı fışkırtmayı andırıyor. Bir çift küpe, fırfırlı bok choi yapraklarını çağrıştırıyor. Öğeler, kararmaya dayanıklı geri dönüştürülmüş pirinçten veya geri dönüştürülmüş deoksidize som gümüşten sipariş üzerine yapılır. 2017’de Sublima’yı kuran Bit, ailesiyle birlikte Manhattan’ın Çin Mahallesi’ne sık sık seyahat ettiği Long Island’da büyüdü. Pandemi, sevdiği mağaza ve restoranların çoğunu tehdit ederken ve Asya karşıtı duygular arttıkça, kendini Asya mutfağını kutlayan parçalar yaratmaya mecbur hissetti. Bit’e göre Sublima, 2020’den beri mücevher satışlarından elde ettiği gelirden 20.000 dolardan fazlasını Çin Mahallesi’ne Hoş Geldiniz adlı kar amacı gütmeyen kuruluşa bağışladı. 89 dolardan başlayan fiyatlarla sublimjewelry.com.

buna gıpta et

Hint sanatından ilham alan botanik duvar kağıtları ve kumaşlar
caiti kelly

Hollanda doğumlu, Jaipur, Hindistan merkezli moda tasarımcısı ve dekoratör Marie-Anne Oudejans, bu ay ev dekorasyonu şirketi Schumacher ile kumaş ve duvar kaplamalarından oluşan bir koleksiyon başlatmayı planlıyor. Oudejans, tasarımları için üç Hintli sanatçıdan oluşan bir ekibi çiçekleri, soğanları ve yaprakları boyaması için görevlendirdi. kümesi bambu kafes oluşturun. Schumacher, Oudejans’ın sevdiği ve Jaipur’daki kendi evinde ve yine Jaipur’da yeni açılan Hotel Villa Palladio’da özgürce kullandığı bir renk olan parlak kırmızı iki haşhaş baskısı dışında tasarımları soluk pastel tonlarda uyarladı ve bu tasarıma yardımcı oldu. . Schumacher için Marie-Anne Oudejans koleksiyonu, iç mimarlar için şu adreste mevcuttur: fschumacher.comve genel halk için dekoratörlerbest.com 6 Mart’tan itibaren.