Çocuklar vakte seyahat yaptı

babaadam

Aktif Üye
Çocuklar vakte seyahat yaptı
ORDU (İGFA) – Ordu Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Sanat Dairesi Başkanlığı tarafınca hazırlanan etkinlikler tüm süratiyle devam ediyor. Biroldukça kültür sanat aktifliği ile Ordululara dolu dolu etkinlikler yaşatan Ordu Büyükşehir Belediyesi, çocukları da unutmadı.

“AYI KARDEŞLER: VAKİTTE YOLCULUK” ÇOCUKLARLA BULUŞTU

Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda Ayı Kardeşler: Vakitte Seyahat isimli sineması çocuklarla buluşturdu. Sinema daha sonrası his ve fikirlerini paylaşan çocuklar ve aileleri sürprizlerle dolu aktifliği fazlaca beğendiklerini belirterek Ordu Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerini ilettiler.

FİLMİN KONUSU

“İlkel çağlara seyahat yapan Briar ve Bramble kardeşler ile arkadaşları Vick’in maceralarını bahis ediyor. Tarih öncesi periyodu keşfetmek için uzay-zaman sürekliliğindeki bir boşluktan yararlan takım, kendilerini tehlikeli bir maceranın ortasında bulur. Önlerine çıkan zorlukların üstesinden gelmeye çalışan Briar, Bramble ve Vick, geçmişte sıkışıp kalmadan günümüze dönmeye çalışır. Grup, bu süreçte yaban domuzları, dev kaplumbağalar ve sempatik pandalar üzere tehlikeli ve egzotik hayvana rastlar. Briar, Bramble ve Vick, geçmişten kurtulup, geri dönmenin yolunu bulabilecek midir?”

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.