Düğün Önerileri: Gelin ve Damatlar Farklı Soruyu Soruyor

babaadam

Aktif Üye
Bayan Sandhu, “Tüm kız kardeşlerimin bu ihtişamı ve lüksü biraz olsun hissetmelerini ve gelin olmanın ne kadar eğlenceli ve özel bir his olduğunu hissetmelerini istedim” dedi.

Düğün planlama ilhamı genellikle nedime tekliflerinin son yıllarda ilgi gördüğü Instagram, Pinterest ve TikTok gibi uygulamalarda başlıyor. Gelinler sosyal medya için özel olarak tasarlanmış anlar ararken, nedimeye sormak nişanlı çiftler için popüler bir hareket haline geldi.

İstekler bizzat etkinlikler olabilir, bu da düğün etkinliği programına başka bir özellik katar. Bazı gelinler lüks piknikler planlarken, diğerleri profesyonel planlamacıların yardımını alarak daha resmi partilere ev sahipliği yapıyor.

Fairfax, Virginia’dan etkinlik uzmanı Alexus Wilkerson, Şubat ayında bir müşterisi için Sevgililer Günü temalı bir nedime teklifi partisi düzenledi. Uzun yemek masasının ucuna kırmızı güller, yeşillikler ve kırmızı balonlarla dolu ahşap bir plaket yerleştirildi ve üzerinde “Nedimem olur musun?” sorusu yer aldı.

Bayan Wilkerson, “Bir nevi lüks bir doğum günü yemeği gibiydi” dedi.

Houston’da ticari bir emlakçı olan Cierra Loggins, memleketi Tampa, Florida’da bir brunch düzenledi ve nedimelerine neden onları seçtiğini açıklayan kişiselleştirilmiş notlarla dolu bir kutu verdi. “Onlara büyük bir jest yapmak ve düğünüme katılmalarını istemek istedim” dedi.

Bazı nedime teklifleri oldukça yaratıcı olabilir.

Reklam teknolojisi satışlarında çalışan ve New York’ta yaşayan 26 yaşındaki Alexandra Tobin, nedime teklifi yemeği partisinde “mavi bir şey”i tercih etti. Bayan Tobin, mavi mumlar, çiçek aranjmanları ve fincanlardan oluşan masayı hazırlamak için bir şirketle çalıştı. Parti davetiyesinde bir gelin partisi önerildi, dolayısıyla arkadaşları bu istek karşısında şok olmadı. “Ben daha çok samimi bir insanım ve arkadaşlarımla deneyim yaşamayı seviyorum” dedi.