Düğününüzü planlarken arkadaşlıklarınızı nasıl sürdüreceğiniz aşağıda açıklanmıştır

babaadam

Aktif Üye
Bayan Nichols, “İster işten uzakta geçirilen zaman, ister aileden uzakta geçirilen zaman ya da bu tür toplantıların getirdiği mali yük nedeniyle cömert bir bekarlığa veya bekarlığa veda partisi planlamak herkes için mümkün olmayabilir” dedi.

Düğüne katılması istenen kişilerin önceden hazır bulunması gerekmektedir. “Şöyle bir şey söyle: 'Bana sorduğun için gerçekten minnettarım, onur duydum ve minnettarım ve sana cevabımı vermeden önce bunun neleri gerektireceği hakkında daha fazla konuşmak istiyorum, sadece “Bunu ikimiz için de adil kılmak için.” Nedime for Hire'ın kurucusu Jen Glantz, “iyi bir başlangıç noktası olabilir” dedi. Brooklyn'de yaşayan Bayan Glantz, son on yılda 100'den fazla düğünde profesyonel nedimelik yaptı.

Damatlara yönelik bir web sitesi olan The Groom Club'ın genel yayın yönetmeni Dustin Sitar, erkekler arasındaki arkadaşlık sorunlarının biraz farklı görünebileceğini söyledi. Örneğin, bekarlığa veda partisinin ne kadar kabul edilebilir olduğu ve ne kadar parti yapmanın aşırı olduğu konusunda anlaşmazlıklar olabilir. Ancak burada da iletişim önemlidir.

İki yıl önce kendi balayında kendini hazırlıksız hissettiği için web sitesini açan Sitar, şunları önerdi: “Arkadaşlarınıza oynayacakları rol, beklentileriniz konusunda açık ve dürüst olun ve onlara 'Sen olduğunu bil' deyin.” esnek.”

Sağdıçların “arkadaş olma eğiliminde olmaları gerektiğini” ekledi. “Damatla konuşmalısınız: 'Hey, nasıl yardımcı olabilirim?' Bu gün elbette eğlenmek için bolca zamanınız olduğunu ancak bu yolda sorumluluklarınızın da olduğunu anlayın.

Para hakkında dürüstçe konuşun (rahatsız edici olsa bile)

Bir düğünü planlarken para büyük bir tartışma konusu olabilir ve çoğu zaman zor bir konudur. En yakın arkadaşlarınızla kariyer zorluklarının, aşk hayatlarının ve aile sorunlarının ayrıntılarını araştırmaktan mutlu olsanız da, aynı insanlarla para hakkında dürüst bir konuşma yapmak dayanılmaz derecede tuhaf gelebilir. Ama bunun olması gerekiyor.