Etkileyici Marissa Dawn LaRochelle, ‘GMA3’te Julio Lopez ile Evlendi

babaadam

Aktif Üye
Her gelin ulusal televizyonda teklif edilmek istemez. Daha da azı, düğünün canlı bir seyirci için dört gün sonra sahnelenmesini isteyebilir.

Ancak 24 Şubat’ta 1,6 milyon izleyicinin önünde ABC haber programı “GMA3: Bilmeniz Gerekenler”de Julio Cesar Lopez ile evlenen Marissa Dawn LaRochelle, sahneli bir koridorda yürümeden önce özel hayatıyla halka açılma deneyimi yaşadı. ağın Times Square TV stüdyosunda kameralar dönüyor.

33 yaşındaki Bayan LaRochelle, YouTube ve Instagram’da @70LbsofLife adıyla paylaşım yapan Marissa Dawn olarak bilinen bir fitness içeriği oluşturucusudur. 2016 yılında, erken başlangıçlı diyabet teşhisi konulduktan sonra kilo verme ve sağlığına kavuşma arayışını belgelemeye başladı. “GMA3” yapımcıları bu Ocak ayında TV’de yolculuğu hakkında konuşmak için bir teklifle ulaştığında, 140 pound – neredeyse ağırlığının yarısı – kaybetmişti ve sertifikalı bir kişisel antrenör ve zihniyet koçu oldu.

40 yaşındaki Bay Lopez, tanıştıklarında bir gün onu tüm masrafların ödendiği bir koridora götürecek dönüşümün farkında değildi.

Bayan LaRochelle ve Bay Lopez, Teksas, San Antonio’dandır. Bayan LaRochelle, anne babası Lori ve Pete LaRochelle ve Colorado’dan erkek kardeşiyle birlikte bebekken oraya taşındı. San Antonio’daki tesisat şirketi JC & Son Plumbing’in sahibi Bay Lopez, kuzey Meksika’daki Coahuila eyaletinde bir şehir olan Nueva Rosita’da doğdu ve ebeveynleri Julio C. ve Florinda Lopez ile Teksas’ta büyüdü. ve beş kardeş.

Tinder, çifti Eylül 2020’de bir araya getirdi. Bayan LaRochelle, daha iyi bir sağlık için kalıcı bir yaklaşım olduğu kanıtlanan şey için sürekli olarak destek topladı ve kısa süre önce kendini flört etmeye ikna etmişti. 2015 yılında boşanan ve 13 ve 9 yaşlarında iki çocuğu olan Bay Lopez, sosyal medyadaki varlığından habersizdi ama resmine çekildi.

San Antonio’da bir bar olan Hoppy Monk’ta ilk buluşmalarında bir rahatlama hissettiler. Flört uygulamaları hakkında “Profiline benziyordu, bu harikaydı çünkü ne alacağınızı asla bilemezsiniz” dedi.

[Click here to binge read this week’s featured couples.]

Tinder fotoğraflarından bazılarında sergilediği uzun sakalı artık kullanmadığı için rahatladı. “Çok yakışıklıydı” dedi.

O gece gevşek cilt hakkında konuştular. Cildini gevşetecek kadar kilo vermiş olan Bayan LaRochelle, “Onu hemen çıkarmak istedim” dedi (daha sonra fazla cildi aldırdı). “O zamana kadar ciddi bir ilişki arıyordum ve bundan hoşlanmayan birkaç insanla tanıştım.” Bu, Bay Lopez’in atlayabileceği bir konuşmaydı: “‘Kimin umurunda’ gibiydim. ?’” dedi. “Bir bağlantımız vardı. Bu benim için önemliydi.”

Bir ay sonra, Cadılar Bayramı’nda ondan kız arkadaşı olmasını istedi. İki ay sonra ikisi de Covid’e yakalanınca birlikte karantinaya alındılar. Bayan LaRochelle, “Bu, Julio’ya aşık olduğum haftaydı” dedi. “Bu bizi yakınlaştırdı” 2021 baharında birlikte San Antonio’da yeni bir daireye taşındılar.

Bayan LaRochelle’in YouTube aboneleri, o yayında teklif vermeden çok önce onu biliyordu. “Julio’yu, ne kadar destekleyici olduğunu ve ne kadar harika bir arkadaş olduğunu her zaman övdüm” dedi. Bayan LaRochelle, Ocak ayında “GMA3” yapımcılarına kendisiyle iletişime geçebileceklerini söylediğinde, aramanın onun sağlık hizmetleri dönüşümündeki rolü hakkında olacağını düşündü.

Ancak yapımcıların başka fikirleri vardı. Bay Lopez doğrudan konuya girdiklerini söyledi: “Bana Marissa’yı sevip sevmediğimi sordular ve ‘Evet, elbette’ dedim ve sonra ‘Mutlu bir çiftle evlenmek istiyoruz, sizi uçakla içeri atabiliriz’ dediler. Düğün senin için” dedi. Hemen gemideydi.

Şovun baş yapımcısı Catherine McKenzie için, şovun ilk “Bir Haftada Düğün” serisindeki tek kırışıklık, Bayan LaRochelle’in Bay Lopez’in 20 Şubat’taki canlı yayın teklifine evet demeden önce duraksamasıyla geldi. “Kalbim ‘Aman tanrım’ gibi göğsümdeydi” dedi. Ancak Bayan LaRochelle, evet demeden önce kendini toparlamasının yalnızca bir yumruğunu aldığını söyledi, “‘Ya güleceğim, ağlayacağım ya da kusacağım’ gibiydim” dedi.

Gösterinin düğün paketi, Kay Kuyumculardan Neil Lane tasarımlı bir pırlanta nişan yüzüğü ve Bayan LaRochelle’e bir gelinlik hediye edildiği David’s Bridal gezisini içeriyordu. Bay Lopez, kendisine özel yapım lacivert bir takım giydirildiği Bloomingdale’s’e götürüldü.

Kayıt memuru, ilişki danışmanı DeVon Franklin, mezhebe bağlı olmayan bir Hıristiyan bakan ve New York eyaleti sicil memuru da paketin bir parçasıydı: Düğünden günler önce, çifti havadan ve dışarıdan tanıdı. Onu internette takip eden Bayan LaRochelle, “Bu bizim için sürpriz oldu” dedi. “Buna inanamadım.”

Hepsi ABC tarafından New York’a uçakla gönderilen sadece yedi arkadaş ve aile üyesi, “Evet” derken çiftin yanındaydı. Evden diğer 1,6 milyon izleyiciye gelince, “Bu harika çünkü stresi sevmiyorum” diyen LaRochelle, düğün planlamasının bazılarına neden olabileceğini de sözlerine ekledi.

Bay Lopez için daha da kolay geldi. “Sadece nereye imza atacağımı söyle,” dedi.