Gizli bir aşk ve pek de bariz olmayan bir ilk buluşma romantizme yol açar

babaadam

Aktif Üye
Talia Bernstein, Adele'in şarkı söylediğini duydu ve harekete geçmek için ilham aldı.

Aralık 2015'ti ve Los Angeles'ta bir doğaçlama dersinde tanıştığı Kristen Zublin'e aylarca aşıktı. Ders bittikten sonra bile ikili birlikte kalmaya devam etti ve sıklıkla gece geç saatlere kadar konuştular.

Ortak bir arkadaşlarının yatağında uzanırken ve hoparlörden Adele'in “Send My Love (To Your New Lover)” şarkısı çalınırken, Bayan Bernstein, Bayan Zublin'in boynuna burnunu sürttü. 34 yaşındaki Bayan Bernstein, “Ve o da uzaklaşmadı” dedi.

İkisi de tatil için evlerine gittiler ve Los Angeles'a döndükten sonra Bayan Bernstein, Bayan Zublin'i pizza yapmaya davet etti. Ancak hiçbir zaman ciddi bir ilişkisi olmayan Bayan Zublin'in, doğaçlama sınıfından diğer arkadaşlarının neden orada olmadığı konusunda kafası karışmıştı. Yalnız kaldığı zamanlar genellikle herkes eve gittikten sonra gelirdi.

Bayan Bernstein ona bunu söylediğinde, “Bu bir randevu,” dedi.

32 yaşındaki Bayan Zublin, “'Ah, tamam' diye düşündüm” dedi. “Randevuya gitmek benim için zordu çünkü ipuçlarını anlamıyordum.”

Bayan Bernstein'ın rehberliği altında aşkları gelişti. 2016 baharında arkadaştılar ve yaklaşık iki yıl sonra birlikte yaşamaya başladılar. Ortak kariyer hedefleri aralarındaki bağı derinleştirdi. Dürüst Vatandaşlar Tugayı'ndaki doğaçlama dersi, her iki kadın için de oyunculuğa yönelik son adım oldu.

Bayan Zublin, “İkimiz de 'Biz sanatçı değiliz, yazarız' diye düşündük” dedi.

[Click here to binge read this week’s featured couples.]

Bayan Bernstein, CBS'nin komedi dizisi “Ghosts”un üçüncü sezonunda ortak yapımcı olarak görev yapıyor. Softbol oynadığı ve çevre bilimleri alanında lisans derecesi aldığı Wesleyan Üniversitesi'ne gitmeden önce Miami'de büyüdü.

Bayan Zublin bir senaristtir ve Shiny Penny Productions ile bir uzun metrajlı film de dahil olmak üzere geliştirme aşamasında olan birçok projesi bulunmaktadır. Pawling, NY doğumlu, Franklin & Marshall College'da çim hokeyi oynadı ve işletme ve İspanyolca alanlarında çift lisans diplomasıyla mezun oldu.

İlişkinin başlarında Bayan Zublin'in babası Dave Zublin, bir hafta sonu ziyareti için Los Angeles'a geldi. Bayan Zublin, “Talia ile çok muhteşem vakit geçirdi” dedi. “Onu sanki bir arkadaşımızmış gibi her yere yanımızda götürdük.” Oldukça muhafazakar bir çevrede büyüyen annesi Donna Zublin'in bu ilişkiye alışması biraz daha uzun sürdü.

Annesinin duyguları, çiftin Noel'i Bayan Zublin'in ailesinin Pawling'deki evinde kutlayacağı Aralık 2022'de değişti. Brooklyn'deki arkadaşlarını ziyaret ederken Bayan Bernstein kendini hasta hissetmeye başladı. Ama Bayan Zublin'in babası yine de gelmesi konusunda ısrar etti. Ailenin ayrıntılı Noel planları, Bayan Bernstein, Bayan Zublin ve annelerinin sonunda Kovid testlerinin pozitif çıkması nedeniyle iptal edildi.

Bayan Zublin, “Bir hafta boyunca evinde sadece ben, Talia, annem ve babam vardı ve biz en iyi dört arkadaştık” dedi.

Birkaç ay sonra, Bayan Zublin ve Bayan Bernstein, bir Pazar sabahı Los Angeles'taki dairelerinde kahvaltılık burrito yiyorlardı ve Bayan Zublin bir soru sordu: Evlenmek istiyor mu?

Bu kez sosyal işareti yanlış anlayan Bayan Bernstein oldu.

Bayan Zublin, “'Evet, sonunda' dedi” dedi. “'Hayır' diye düşündüm. Benimle evlenir misin?' Gözlerim biraz bulutluydu.”

Bayan Zublin ona bir elmas mühür yüzüğü uzatırken Bayan Bernstein ağlamaya başladı. Bayan Bernstein evet dedi ama kafa karışıklığı ortaya çıktı. Bayan Zublin, “Anlamadı” dedi. “Beyinlerindeki işlem 'Neler oluyor?' gibiydi. Elini tutup onu kanepeye oturtmak ve 'Sana neler olduğunu açıklayayım' demek zorunda kaldım.”

18 Şubat'ta Miami'deki Deering Estate'te, kendilerini yağmurdan korumak için bir çadırın altında, her iki ebeveynin de dahil olduğu 155 misafirin önünde evlendiler. Töreni, Evrensel Yaşam Kilisesi tarafından etkinlik için görevlendirilen yakın arkadaşlarından biri olan aktör Blake Lee yönetti. Aktör Ben Lewis'le evli olan Bay Lee, kendilerinden önce evlilik eşitliği için mücadele eden tüm eşcinselleri işaret ederken Bayan Bernstein'ın sesi kesildi.

Gecenin geç saatlerine kadar Deering Estate arazisindeki daha büyük bir çadırda kutlama yaptılar. Çift, gelin ve damadın sandalyelerde havada tutulduğu geleneksel bir Yahudi dansı olan Hora'ya katıldığında, resepsiyonun erken saatlerinde ortam belirlendi. Bayan Bernstein, “Herkes çok çabaladı” dedi.

Miami'de büyüyen Bayan Bernstein için buranın özel bir anlamı vardı. Çocukken gizlice battaniyesinin altında lezbiyen karakterlerin yer aldığı televizyon programlarını izledi.

Bayan Bernstein, “Bundan sonra süper, süper olacağım” dedi, sesi zayıfladı.

Bayan Zublin onun yerine cümleyi tamamladı: “Bir eşe sahip olmak!”