Kurumsal dilleri nasıl sevgi diline dönüştü?

babaadam

Aktif Üye
Andrew McCaskill, Eylül 2019'da Marcus Dwayne Johnson'ın Instagram doğrudan mesajlarında cilveli bir yorumla göründü ve ona modellik yaptığı takım elbiseyle gerçekten sevimli göründüğünü söyledi. Altı hafta sonra nihayet aldığı mesaj o kadar da eğlenceli değildi.

Bay McCaskill gülerek “Sanırım 'Hey, Koca Baba' diyecek” dedi.

Bunun yerine, “Marcus, 'Merhaba Drew, görüyorum ki yakın zamanda kariyer değişikliği yapmışsın ve benim de incelemekte olduğum güncel bir kariyer senaryosu var' dedi.”

Daha sonra öğrendikleri kurumsal dil tam olarak bir sevgi dili olmasa da, o zamanlar Harlem'de bağımsız bir çeşitlilik, eşitlik ve katılım danışmanı olan Bay McCaskill, bunu başkalarına aktarma dürtüsünü hissetti. “Bazen siyah ve gey olduğunuz için bir nevi çifte azınlık oluyorsunuz” dedi. “Kariyer sorunu yaşayan başka bir siyah gey erkeğe yardım etmeyen adam olmak istemedim. Özellikle de daha genç olanı.”

46 yaşındaki Bay McCaskill, 30 yaşındaki Bay Johnson'dan özgeçmişini kendisine göndermesini istedi. Dakikalar sonra gelen kutusundaydı. Bay Johnson, yaşadığı Atlanta'daki kurumsal işler arasında olası bir geçiş hakkında “Bir yol ayrımındaydım” dedi.

Bay McCaskill'in işyeri müzakerecisi olarak becerileri ondan önce geldi. Bay Johnson, “Kariyerini biraz internetten takip ettim” dedi. “Onun sevimli, akıllı ve benden büyük olduğunu düşündüm. Belki paylaşabileceği bazı deneyimleri vardır.”

Şu anda LinkedIn'de kariyer uzmanı ve küresel iletişim direktörü olan Bay McCaskill geri durmadı: İkili, telefon ve FaceTime üzerinden, sonbaharda Bay Johnson'ın eski şirketinden bir çıkış paketini de içeren bir anlaşmayı müzakere etmek için bir aydan fazla zaman harcadı. , Altria ve daha iyi bir Maaş yeni PepsiCo'da. Şu anda IHG Hotels & Resorts'ta erken kariyerler ve çeşitlilik, eşitlik ve katılımdan sorumlu kıdemli yetenek edinme yöneticisi olan Bay Johnson minnettardı.

Aralık 2019'da “Bu inanılmazdı” dedi. Bana yardım ettiğiniz için size gerçekten teşekkür etmek istiyorum” dedi Bay McCaskill. Ancak o zamana kadar Bay McCaskill zaten bir yol ayrımına ulaşmıştı. “Marcus'a dedim ki, 'Bakın, Bay Mentor binayı terk etti. Bana gerçekten teşekkür etmek istiyorsan seni bir randevuya götürmeme izin ver.'” İki gün sonra Atlanta'ya giden bir uçaktaydı. Aylar önce Instagram'da göstermeye çalıştığını söylediği “eşcinsel oyun yüzü, GQ Mack Daddy havası” yeniden sahneye çıktı.

Bay McCaskill, Miss. Sandy Hook'ta, trafik ışıkları olmayan çok küçük bir kasabada toprak bir yolda büyüdüğünü söyledi. Annesi öğretmen, babası ise offshore mühendisiydi; bir ağabeyi ve bir ablası var. 1999 yılında İngilizce ve siyaset bilimi alanında lisans derecesiyle mezun olduğu Morehouse College'a gitmeden önce ailesine açıldı. Gülerek, “'Hey, ben eşcinselim, Noel'de görüşürüz' dedim” dedi. 20'li yaşlarının başında sekiz yıl süren bir ilişkiye girdi. “Sonra çok uzun bir süre yalnızdım.”

Bu yılların çoğunu New York City'de geçirdi; burada halkla ilişkiler firması Weber Shandwick'te ve ardından medya şirketi Nielsen'de kıdemli başkan yardımcısı olarak çalıştı. 2012 yılında Emory Üniversitesi'nden MBA derecesi aldı. Bay Johnson'la tanışmasıyla aynı zamana denk gelen bağımsız danışmanlığa geçiş, ona kurumsal Amerika'dan bir mola verdi. Ancak etkilemek için giyinmeye ara vermemesi onu 2019 yılında Lavoisier markasının Instagram sayfasına yönlendirdi.

Daha fazla Yemin sütununu burada bulabilirsiniz Ve Düğün, ilişki ve boşanma raporumuzu buradan okuyun.

1.80 boyunda olan Bay McCaskill, bir arkadaşından Lavoisier'in tasarımcısı Cortez Jackson'ın uzun boylu erkeklere özel dikilmiş takım elbise üretiminde uzmanlaştığını duymuştu. Kaydırmaya başladı. “Harika takım elbiseleri vardı” dedi. Ancak modellerden birinin yakışıklılığı dikkatini tamamen dağıttı: “Marcus çok güzel.”

Bay Johnson, dönüşümlü olarak iki sevgi dolu evde yaşadığı Detroit'te büyüdü. “Annem ve babam çok iyi arkadaşlardı ama hiçbir zaman birlikte olmadılar” dedi. Sekiz üvey kardeşi var. 2015 yılında Texas Southern Üniversitesi'nden halkla ilişkiler alanında lisans derecesi ile mezun oldu. Üç yıl sonra Amerikan Üniversitesi'nden MBA derecesi aldı. Tasarımcı Bay Jackson, 2018 yılında Atlanta'daki Philip Morris'te (şimdi Altria) işe başladığında iş arkadaşıydı. Lavoisier'in sosyal medya trafiğini artırmayı uman Bay Jackson, 2019 yılında Bay Johnson'ı model olarak işe aldı.

Bay McCaskill ona mesaj göndermek için takım elbiselere tıklamayı bıraktığında bir ilişki içindeydi. Ancak bu ilişki sona ermek üzereydi. Bay Johnson, “Tepkimin gecikmesinin nedenlerinden biri de bu” dedi. Diğer kısım ise Bay McCaskill'in sonunda içinden geçtiği kariyer açmazıydı. Bay McCaskill, onu randevuya çıkarmak için Atlanta'ya uçmayı teklif ettiğinde ilk düşüncesi şu oldu: “Bu çok agresif ama ben agresifliği severim.” “Ben de ona aşık olmaya başlamıştım.”

19 Aralık 2019'da Bay McCaskill ve Bay Johnson, Atlanta'daki JCT Kitchen restoranında akşam yemeği yediler. Bay Johnson, “Sonra şehrin güzel bir yerinde el ele tutuşarak yürüdük” dedi. “Organik olarak romantikti.” Ay ışığında isimsiz bir köprüde öpüştüler.

Bir sonraki tarihleri 30 Aralık'ta başladı ve 2 Ocak'a kadar bitmedi. Noel için Mississippi'deki ailesini ziyaret eden Bay McCaskill, Bay Johnson'dan kendisiyle New Orleans'ta buluşmasını istedi. McCaskill, “Dört gün boyunca çok eğlendik” dedi. Ancak Bay Johnson'ı aşık olduğuna ikna eden şey, oda servisi ve “Gerçek Ev Kadınları” eğlencesiyle orada geçirdikleri son geceydi. “Konuştuk, güldük” dedi. “Vay canına, en sessiz anlarda bile iyi vakit geçirebiliriz diye düşündüm.”

26 Mart 2020'de, salgının ilk günlerinde, Bay McCaskill bir spor çantası ve sırt çantası hazırladı ve Atlanta'da Bay Johnson ile karantinaya almak üzere New York'tan ayrıldı. “Ağustos ayına kadar Manhattan'da bir gece daha geçirmedim” dedi. “Dairem, depolama birimleri tarihindeki en pahalı depolama birimi haline geldi.” Ancak maliyet buna değdi: Her ikisi de, yılın sonuna gelindiğinde, saçlarını kestirmeden nasıl göründükleri de dahil olmak üzere birbirleri hakkında her şeyi öğrendiklerini söyledi. . Ve yine de birbirlerinden ayrılamazlardı.

Bay McCaskill, Eylül 2020'de Atlanta'ya kalıcı olarak taşındı. Bay Johnson, “Süpürgeden atlamaya karar vermemizin an meselesi olduğunu biliyordum” dedi. “Ama ona evlenme teklif etmesi için baskı yapmadım. Mutluydum.”

Bay McCaskill, bir arkadaşının düğününün ertesi günü, 1 Ocak 2023'te Los Angeles'ta tek dizinin üstüne çöktüğünde, Bay Johnson şaşırmıştı ama hazırdı. Avra Beverly Hills restoranında “Beni ne kadar sevdiğini ve onun hayatını ne kadar değiştirdiğimi anlattı” dedi. Bay McCaskill takımının cebinden pırlanta nişan yüzüğünü çıkardığında, “Yuhaladım. Evet dedim.”

10 Şubat'ta Bay Johnson ve Bay McCaskill, Atlanta'daki Biltmore Oteli'nde, Atlanta'nın Canlandırıcı Kelime Kilisesi'nin papazı La Shaun Jones'un 230 misafirinin önünde evlendi. Damatlar, özel Tom Ford smokinleriyle beyaz çiçeklerle süslenmiş koridorda birlikte yürüdüler. Kendilerini sunakta karşılayan sağdıçlar Lavoisier takım elbise giymişlerdi.

Bay McCaskill, el yazısıyla yazdığı yeminlerle, Bay Johnson'a, kalbindeki kararan ışıkları açtığını söyledi. Bay Johnson, Bay McCaskill'in kendisine her gün gezegendeki tek erkekmiş gibi hissettirdiğini söyledi. Bay Johnson'ın bir gün atlayacaklarını bildiği süpürge, Bayan Jones evli olduklarını açıkladığında onları bekliyordu. Ancak her ikisi de bu anın sadece kendileri için olmadığını söyledi.

Sadece yasal olarak evlenemedikleri için geleneği başlatan siyah çiftleri onurlandırmakla kalmadılar, aynı zamanda ömür boyu bağlılıkları tanınmayan nesiller boyu eşcinsel çiftleri de hatırladılar. Bay McCaskill, “Ortaklığımızı onurlandırmak ve onları onurlandırmak istedik” dedi.

Odanın geri kalanı da öyle: “İnsanlar tezahürat yapıyordu çünkü hepsi sembolizmi biliyordu” dedi. “Heyecanlandılar.”

Bugün

Ne zaman 10 Şubat 2024

Nerede Atlanta Biltmore Oteli, Atlanta

İki damat ve bir alet Konuklar Biltmore'a vardıklarında şarap ve şampanyayla karşılandılar. Imperial Balo Salonu'ndaki törenin ardından kokteyller için fuayede toplandılar ve kuzu pirzola, havyarlı baharatlı yumurta gibi mezeleri geçtiler. Georgian Balo Salonu'nda akşam yemeği iki ana yemek olarak servis edildi: marine edilmiş kızarmış kaburga ve tavuk sarma. Düğün pastasının üst kısmında iki minyatür damat ve bir minyatür schnauzer yer alıyordu; bu da çiftin sevgili köpeği Gizmo'ya saygı duruşu niteliğindeydi.

Bir artı bir her şeydir Atlanta Senfoni Orkestrası'ndan bir arpçı ve kemancı, konuklar törene gelirken çağdaş R&B şarkıları çaldı. Dakikalar sonra, NBC'nin “The Voice” programının yarışmacılarından Caleb Sasser, çifti koridordan Beyoncé'nin “1+1” programına götürdü. Kokteyl saatinde Imperial Balo Salonu, çiftin Club Love adını verdiği alana dönüştü. McCaskill, “Arkadaşlarımız parti yapmayı seviyor ve biz de onlara iyi vakit geçirmemizi sağlamamızla tanınıyoruz” dedi. Damatlar geceyi arkadaşlarıyla dans etmeden önce, Bay Sasser'in “Birlikte Kalalım” şarkısında koca olarak ilk kez dans ettiler.