Manisa Alaşehir’in yollarını güzelleştiriyor

babaadam

Aktif Üye
Manisa Alaşehir’in yollarını güzelleştiriyor
Yol üretim çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Alaşehir ilçesine bağlı Evrenli Mahallesi’nde yol imal çalışmalarını tüm süratiyle sürdürüyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafınca vilayet genelinde ağır bir biçimde sathi kaplama, yol üretim, bakım ve tamir çalışmaları devam ederken, Yol İmal Bakım ve Tamir Dairesi Başkanlığı takımları, Alaşehir ilçesi Evrenli Mahallesi’nde sathi kaplama çalışmalarına tüm süratiyle devam ediyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Yol İmal, Bakım ve Tamirat Dairesi Lideri Kurtuluş Kuruçay, Manisa Büyükşehir Belediyesi Alaşehir Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Himmet Güneş ile birlikte yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

İlgili mahalle muhtarları da inceleme sırasında hazır bulundu. Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Büyükşehir Belediye Lideri Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda vatandaşların güvenliğini ve konforunu arttırmak üzere yol üretim çalışmalarına tüm suratlarıyla devam ettiklerini söylemiş oldu.

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.