Önce aile geldi. Sonra evlilik geldi (büyükanneyi rahatlattı).

babaadam

Aktif Üye
Bronx, N.Y.'de yaşayan 99 yaşındaki emekli müdür yardımcısı Mary Morton, torunu Melanie Renee White'ın o zamanlar uzun zamandır birlikte olduğu erkek arkadaşı Andrew R. Trotter ile koridorda yürüyüşünü izleyecek kadar uzun yaşamak istiyordu.

Çift birlikteyken Bayan White'a “Umarım hepiniz evlendiğinde gözlerim hala açık olur” dedi.

22 Şubat'ta Bayan Morton'un gözleri, Homestead, Florida'daki Secret Gardens Miami'deki töreni yönetirken 37 yaşındaki torunu ve 38 yaşındaki Bay Trotter'daydı.

18 Ocak'ta Philadelphia Belediye Binası'nda Bay Trotter ile yasal olarak evlenen Bayan White, “Sadece bunun gerçekleşmesini görmek istedi” dedi. “Bunu yapması onun için bir onurdu.”

Çift, yeni nesil olmayanların sabrını sınamıştı: İlk kez on yıldan fazla bir süre önce, 2012'de, şu anda Melanie Marie adında ısmarlama bir mücevher markası işleten Bayan White, Philadelphia'daki Saks Fifth Avenue'de pazarlamacı olarak çalışırken tanışmışlardı. Konut amaçlı gayrimenkul satan Bay Trotter, All Mankind kot pantolon için 7'li bir çift bulmak üzere mağazayı ziyaret etti. Bayan White ile tanıştıktan sonra dokuz çift ayakkabı ve yeni hoşlandığı kişinin telefon numarasıyla ayrıldı.

Bay Trotter, “Onun çok güzel olduğunu düşündüm” diye hatırladı.

Drew adını taşıyan Bay Trotter, Bayan White'ı iki kez arayıp ona çıkma teklif etti, ancak Bayan White her iki akşam da meşguldü. Bay Trotter ona bir şans daha vermeye karar verdi.

Bay Trotter, “Bir kişiye üç deneme hakkı verirsiniz” dedi.

Üçüncü çağrı farklı bir cevap verdi: Bayan White, Bay Trotter'ın önerdiği akşam serbestti, ancak annesi New York'tan şehirde olduğu için yalnızca 30 dakika kalabildi. İkili, Philadelphia'daki bir Yunan restoranı olan Zesty's'te buluşma ayarladı. Bayan White yemek sipariş ettikten sonra, Bay Trotter şaka yollu bir şekilde ona “yemek yiyip koşmayı” planlayıp planlamadığını sordu.

Randevu iyi geçti. Bayan White, “İyi bir sohbet gerçekleştirdik” dedi. “Her şey hafif ve eğlenceliydi.”

Daha sık dışarı çıktılar ve çıkmaya başladılar. Çift, Virginia'daki Hampton Üniversitesi'nden hemşirelik alanında lisans derecesi alan Bayan White, 2016 yılında çiftin Annie'den olan ilk çocuğu AnnDrew'a hamile kalana kadar birlikte yaşamadı. İlişkilerindeki çığır açıcı ana rağmen çift, çocuk sahibi olduktan sonra evlenme konusunda hiçbir baskı hissetmediklerini söyledi.

Daha fazla Yemin sütununu burada bulabilirsiniz Ve Düğün, ilişki ve boşanma raporumuzu buradan okuyun.

Bayan White, “Onlardan çok keyif aldık” dedi.

Çift, 2018'de yaklaşık bir yıl boyunca ayrıldı, ancak Bayan White'ın Annie'nin bir fotoğrafını Bay Trotter'a mesaj atmasının ardından kısa süre sonra barıştı. Trotter, “İyi iş çıkardık” yanıtını verdi.

Bayan White, mesaj alışverişini şöyle hatırladı: “Sonra 'Ah, bir tane daha lazım' dedik.” 2021'de ikilinin True adında bir çocuğu daha oldu.

2023 yılında Philadelphia'daki Temple Üniversitesi'ne katılan Bay Trotter başvuru yapmaya karar verdi. Bunun onun için çok büyük olduğunu biliyordum, dedi. “Her şeyden önce çocuklarınıza rol model olmak istiyorsunuz.”

Lise arkadaşı Eric Wortham II, Adele'in Las Vegas'taki evine çift bileti teklif etti; burada Bay Wortham, İngiliz şarkıcıya piyanoda yardımcı oldu. Bay Trotter bir teklif planı üzerinde çalışıyordu ve “Adele gösterisinden daha iyi bir yol olabileceğini düşündüm” dedi.

Ancak Bay Trotter'ın planlarından haberdar olan Bay Wortham, Günah Şehri'ne vardığında onunla temasa geçti ve çifte söz verdiği biletlerin yanlış tarih için olduğunu bildirdi. Bunun yerine çifte biletleri balkonda verdi ve gösterisi sırasında seyircilerin arasına giren Adele yanlarından geçerken Bay Trotter'ın Bayan White'a evlenme teklif etme umutlarını boşa çıkardı.

Adele son şarkısını çaldıktan ve zil sesi gelmeyince piyanist, çiftin kendisine ve grup arkadaşlarına Cosmopolitan Resort'ta bir kokteyl salonu ve canlı müzik mekanı olan Barbershop'ta bir müzik performansı izlemeleri için katılmasını önerdi. Bay Wortham daha sonra eski lise arkadaşıyla özel olarak konuştu.

“O şöyle dedi: 'Dinle, istersen burada yapabilirsin.' Grup üyelerine çaldırıyorum ve sizi dışarı çıkarıp sahneye çıkmanızı söylüyorum” dedi Bay Trotter. “Ben de yaptım.” Şaşıran Bayan White evet dedi.

Çiftin şu anda yaşadığı Yonkers, New York'ta, yeni nişanlanan ebeveynler iki kızlarına Bay Trotter'ın sahnedeki evlenme teklifinin videosunu gösterdiler. Annie ebeveynlerine “Bu ne anlama geliyor?” diye sordu. Çift bunun evlenecekleri anlamına geldiğini açıkladı.

“Geleneksel olarak flört eder, nişanlanır, evlenir ve sonra çocuk sahibi olursunuz. Bayan White, “Önce çocuklarımız oldu” dedi. “Benim için özeldi. Kızlarım her şeye karıştı.”

Düğün öncesinde çiftin çiçekçilik yapacak olan 3 ve 7 yaşlarındaki iki kızı da Bayan White'ın provasına katıldı. Bayan White, “Geleneksel olmasa da herkesin artık heyecanlı olması ve düğünü sabırsızlıkla beklemesi hoşuma gidiyor” diye ekledi.

Resepsiyon gününde çift, Miami şehir merkezindeki otellerinden Rolls-Royce'a binerek etkinlik alanına gitti. Şehir dışından yaklaşık 150 misafir mekana geldiğinde, her birine özel bir gazete olan The Trotter Times verildi; bu gazetede tören tutanakları, resepsiyondaki oturma planı ve konuk ödülleri gibi bölümler ve “En Uzun Mesafe” gibi kategoriler yer alıyordu. Seyahat ettim” ve “İlk LCV'yi Gönderen”

Bayan White, resepsiyon için boncuklu bir elbise giymeden önce tören sırasında kalp şeklinde yakalı ve önü yırtmaçlı beyaz bir elbise giydi. Bay Trotter beyaz bir smokin ceketi ve siyah pantolon giymişti, ancak resepsiyon sırasında beyaz pantolonla değişti.

Bayan White'a göre, tören sırasında, neredeyse asırlık bir insan olarak hâlâ araba kullanan ve yemek pişiren Bayan Morton, uzun yıllar evli olmayan bir çift olarak yaşadığını selamladı.

Bayan White, “Sadece ateş etmeye ve 'Uzun zamandır beklenen düğün' demeye devam etti” dedi. “'Melanie ve Drew'un birbirlerini tanımak için uzun yılları oldu.'”

Bayan Morton bir röportajda “Babam bir papazdı” dedi. “Benim için evlilik, Tanrı'nın Ruhu'yla birbirine bağlanması anlamına geliyordu.” Kocası Melvin Morton'un 1997'de ölmesinden önce 45 yıldır evli olan Bayan Morton şunları ekledi: “Bu her iki taraf için de bir rehber olacaktır.”

Etkinlik, konukların zil çalabileceği ve bir kadeh şampanya tutan elin görünebileceği çit duvarı gibi özelliklerle konuklara yönelikti. Düğünde kaplanın yerine bir de aslan vardı.

Bay Trotter, “Her zaman arka planda bir kaplanın olduğu bir parti vermek istemişimdir” dedi. “Eğer 'Yaralı Surat'a bakarsanız, düğününde bir kaplan vardı.”

Ancak Tony Montana, Trotters'a göre daha az güvenlik odaklı bir çağda yaşadı. Kaplanın bakıcısı, tören öncesinde çiftin fotoğraf çektirdiği “evcil bir aslanın” bulunduğunu söyledi.

Çiftin kızları yatmadan önce de ayakta kaldılar, gelin, damat ve arkadaşlarıyla dans edip kutlamalara katıldılar. Yaklaşık bir düzine yıl birliktelik ve yanlarında iki kız çocuğu bulunan çift, evliliği ailelerini güçlendirme yolunda önemli bir adım olarak gördü.

Bay Trotter çocuklarına vermek istediği mesaj hakkında şunları söyledi: “Bu, bir arada olmanın birliğidir, gerçekten resmi olarak 'Hey, biz bir aileyiz' diyen bir belgeye sahip olmaktır.” “'Ve kimse sana aksini söyleyemez.”

Bugün

Ne zaman 22 Şubat 2024

Nerede Gizli Bahçeler Miami, Homestead, Florida.

Halka Pop Tören sırasında Bay Trotter ve sağdıçları Bayan White şaka yaptı. Bayan Morton yüzükleri sorduktan sonra Bay Trotter, ceplerini arayıp onları bulamıyormuş gibi davranan sağdıcı Norman Power III'e döndü. Bay Power daha sonra diğer sağdıçlara döndü ve yüzüğün kendilerinde olup olmadığını sordu ve hepsi kendi vücutlarını yoklamaya başladı. Sağdıç onu bulmuş gibi yaptı ve Bay Trotter'a bir yüzük patlattı. Daha sonra başka bir sağdıç gerçek yüzüğü Bay Trotter'a verdi. Başlangıçta paniğe kapılan Bayan White, sonunda şakayı komik buldu.

Festival puroları Resepsiyon sırasında beyaz gömlekli ve pantolonlu iki adam misafirlere puro sardı. Silindirler misafirlerin gözü önünde tütün yapraklarını kesiyor, puroları sarıyor ve kaynak makinesiyle yakıyor.

DJ arkadaşlar Etkinlik için işe alınan DJ Don Fresh'e çiftin iki arkadaşı da seyircileri eğlendirmek için pikap başında eşlik etti. Şans eseri arkadaşlar profesyonel DJ'lerdi: Turnede Janet Jackson'a eşlik eden DJ Aktive olarak bilinen Maurice DeLoach ve DjAYEboogie'yi kullanan Aaron Nearn. İkili, yakın zamanda Taylor Swift'in Kansas City Chiefs maçında dans etmesiyle viral olan Fast Life Yungstaz'ın “Swag Surfin'” şarkısı gibi hip-hop hitlerini seslendirdi.