Özgün benliğiniz olurken sevgiyi kucaklamak

babaadam

Aktif Üye
1 Ekim 2013'te ikili, birinci yıl dönümlerini kutlamak için Melting Pot restoranına gitti. Yolda bir blok ötede kırmızı ışıkta durdular. Bayan Carmichael, “Başımı kaldırdım, bir fotoğraf çektim ve kuyumcu Jared's hakkında şaka yaptım” dedi. “Bunu sosyal medyada paylaştım ve 'Bak, Jared'a gitti' dedim.”

Bayan Carmichael'ın, Bay Hatcher'ın o gece için ne planladığı hakkında hiçbir fikri yoktu.

Akşam yemeğinden sonra ona içinde 99 adet berrak taş bulunan bir bardak verdi. “Her taşta geçen yılın bir hatırlatıcısı vardı. Benden birkaç tanesini çıkarıp okumamı istedi, ben de okudum” dedi Bayan Carmichael. The Stones bir et lokantasındaki ilk “harika buluşmalarını” anlattı; çocukları balkabağı tarlasına götürmek; Carl's Jr.'da milkshake'ler; ve yeni evleri.

Daha sonra cebinden çıkardığı bir tanesini ona uzattı. Şöyle yazıyordu: “Nişan.” Sonra beyaz altın ve pırlanta bir yüzük çıkardı, diz çöktü ve ona evlenme teklif etti. Bayan Carmichael, “Hemen ağladım ve 'evet' dedim” dedi. “Erime Potası fotoğrafımızı çekti ve bize bugün hala değer verdiğim bir ifade verdi.”

42 yaşındaki Bay Hatcher, Albuquerque'de büyüdü ve federal hükümette satın alma programı uzmanı olarak çalışıyor. Yazılım mühendisliği ve veritabanı teknolojisi alanında yüksek lisans derecesine ve Denver'daki Regis Üniversitesi'nden MBA derecesine sahiptir. Daha önceki bir evlilik boşanmayla sonuçlanmıştı. Ayrıca daha önce kayıtlı bir birliktelik içindeydi.

40 yaşındaki Bayan Carmichael, Albuquerque Devlet Okullarında dördüncü ve beşinci sınıf özel eğitim öğretmenidir ve aynı zamanda Albuquerque'de büyümüştür. Phoenix'teki Büyük Kanyon Üniversitesi'nden ilköğretim ve özel eğitim alanında lisans derecesine sahiptir.

Nişanlandıktan kısa bir süre sonra ikili sorunlar yaşamaya başladı. Rahibi bir terapist önerdi. Bayan Carmichael, “Birkaç ay sonra sorunların çoğunun Spencer'ın gerçek kendisi olamamasından kaynaklandığını fark ettik” dedi.