Serkan Çayır: Elazığsporumuzu hak ettiği yerlere taşıyacağız

edeb

Üye
TFF 3. Lig 1. Grup’ta son 10 haftayı yenilmezlik serisi yakalayarak tamamlayan ve averaj farkıyla lige tutunan Elazığspor’da lider Serkan Çayır, açıklamalarda bulundu.

Çayır açıklamasında, “1967 yılında kurulan ve 55 yıllık ulu bir geçmişe sahip olan ay yıldızlı çayda çıra armalı Elazığsporumuz, bin bir zorluklarla geçen dönemin akabinde kümede kalarak büyük bir muvaffakiyete imza atmıştır. 10 maçlık yenilmezlik serisiyle noktaladığımız dönemde başta maddi ve manevi daima yanımızda olup bizlere inanılmaz bir güç veren Belediye Liderimiz Şahin Şerifoğulları’na Elazığspor topluluğu ve kulübüm ismine şükranlarımı sunuyorum. bir daha takviyeleriyle bizlere güç katan siyasi parti vilayet liderlerine, sivil toplum kuruluşlarına, basınımızın güzide mensuplarına ve arma için cefalar çeken Büyük Elazığspor taraftarlarına teşekkürlerimi arz ediyorum. bir daha büyük bir muvaffakiyet öyküsü yazarak Elazığspor tarihine isimlerini altın harflerle yazdıran birbirinden kıymetli ve karakterli futbolcu kardeşlerime minnet hislerimi iletiyorum. Aziz kentimizin gururu ve en büyük sivil toplum kuruluşu olan Elazığsporumuz, önümüzdeki senelera küllerinden bir daha doğmuş olarak girmenin heyecanını yaşamaktadır. Birlik ve birlikteliğin sağlandığı bu ortamda, yeni stadyumumuzla bir arada Elazığsporumuzu hak ettiği yerlere taşımanın eforu içerisinde olacağımızı söz etmek istiyorum. Son olarak birbirinden kıymetli idare konseyi üyelerimizle birlikte Elazığsporumuzu ligde bırakmanın onurunu ve gururunu yaşıyor” diye konuştu.

İHA