Tarot Falları: Düğün konukları için anlayışlı eğlence

babaadam

Aktif Üye
Theresa Fernand tarot kartları, tılsımlar ve kristallerle veya kendi deyimiyle “sezgisel bilgi, doğrulama ve ek doğrulama araçları” ile çalışıyor.

51 yaşındaki Bayan Fernand, “Bilgileri yönlendiriyor ve indiriyorum” dedi. “Ayrıca sezgisel koçluk, rehberlik ve tahmin sağlıyorum.”

Bütün bunlar psikolojik olmaktan çok terapötik geliyorsa, bu gerçeklerden çok uzak değil. Bayan Fernand, sık sık “insanlar için bir kontrol görevi görürken, hayatları ve gidişatı hakkında netliklerini artırır” dedi.

“Tahminlerde bulunmanın yanı sıra, insanların ve birçok çiftin hayatlarını ve önlerindeki fırsatları görmelerine yardımcı oluyorum” dedi.

Boca Raton, Fla.’da yaşayan Bayan Fernand, ülke çapındaki düzinelerce gelin partisi ve bekarlığa veda partisinde ve konukların ona aileler, mali durum ve daha fazlası hakkında sorular sorduğu bir avuç düğünde psişik okumalar sağlamak üzere işe alındı.

Fiyatları büyük farklılıklar gösteriyor, ancak genellikle bir düğünde bir kokteyl saati için yaklaşık 350 dolar ve bir düzine kişiye kadar olan bir bekarlığa veda partisinde üç ila dört saat için 750 dolar alıyor. Aşağıdaki düzenlenmiş röportajda, deneyim hakkında konuşuyor.

Bir okumanın amacı nedir?

İster bir düğünde beş veya 10 dakikalık bir okuma, ister 75 dakikalık bir telefon veya yüz yüze seans olsun, amaç, kişinin paylaştığım şeyden ilham almasını, motive olmasını ve etkilenmesini sağlamasıdır. Onlara güvensizlikleri hakkında doğrulama, bilgi ve güvence vermek istiyorum.

Neden insanlar seni düğünler için işe alıyor?

Çiftler, konuklarına oldukça deneyimsel, tamamen etkileşimli ve farklı bir hediye vermek isterler. Bir okuma bağlantı, heyecan ve kahkaha getirir. Çikolata veya şaraptan daha önemli bir şeyle ayrılıyorsunuz. Kişiselleştirilmiş bir deneyimle ayrılıyorsunuz.

Evliliğe, aşka ve geleceğe işaret edebilecek bir okuma sırasında alınacak en iyi kartlar nelerdir?

Birinin çocuğu olduğunu gösteren güneş, genellikle erkektir; genellikle bir ruh eşini veya bir ruh eşini bulmak için ilahi bir orkestrasyonun olduğunu ifade eden yıldız; ve kutlama ve evliliği simgeleyen dört asa. Pentagramın 10’u, sizin veya bir çiftin her şeye sahip olduğu anlamına gelir – güvenlik, bolluk, kişinin geleceği finansal ve duygusal olarak güvende görünüyor. Diğer favoriler, güçlü bir birliğin veya iyi bir eşleşmenin göstergesi olabilecek, bana bakan dik bir pozisyondaki krallar ve kraliçelerdir.

Piñata’nız nasıl çalışıyor?

Düğünler ve gelin duşları gibi etkinlikleri etkileşimli hale getirmenin kolay bir yolu olan etkinliklerde kullandığım yaklaşık 50 tılsımlı bir çantam var. İnsanlar hemen merak ediyor.

Bir kalp, dört yapraklı bir yonca veya bir kelebek kadar basitler, yani dönüşüm anlamına geliyorlar. Ya da daha spesifik ve sıra dışıdırlar, üzerinde vale bulunan oyun kartı şeklindeki bir büyü gibi, birinin sizi manipüle ettiğini, oynandığını ya da kendi başına bir oyuncu olduğunu temsil eder.

Birinden uzanıp bir sürü büyü çıkarmasını isteyeceğim. Bazıları üç tane alır, diğerleri bir avuç. Sonra elindekileri okudum. Dik duran büyüler, yan yatan büyülerden farklı bir anlama sahiptir. Taçlı kurbağa birinin avucunda yan yatarken, bu genellikle kalbinizin kırıldığı anlamına gelir. Dik konumdayken, kişiniz yakındadır veya hareket halindedir.

Ayrıca çiftler için sezgisel koçluk sunarlar. İnsanlar neden bir terapist yerine size geliyor?

Bir terapist size bir şeyler hakkında nasıl düşünmeniz gerektiğini söyler ve sizi yetiştirir ve geleneksel olarak dinler. Dinlemiyorum – hissediyorum. Duygusal, sezgisel ve psikolojik bir izlenimden okudum. Kendinle ilgili, bana açıklamadan önce mücadele ettiğin bir şeyi sana söylersem, verdiğim tavsiyeye güvenmek için bir temelin olur.

Çift koçluğu nasıl çalışır?

90 dakikalık bir seans yapıyorum: Her kişi için 30 dakika tek başına ve 30 dakika birlikte. İnsanlar bir sıkıntılı noktayı özel olarak paylaşmak veya partnerleri hakkında onlar duymadan sorular sormak istiyor. Son on yılda 70’in üzerinde çift gördüm.

Bir çift olarak, bir kişinin burada olanlarla ilgili hikayesini eve getirmesi yerine, bu deneyimi yaşarlar ve birlikte doğrularlar. Ayrıca, bağlantılarını ve iletişimlerini artırarak mücadeleleri hakkında anlayış, netlik ve kanıt elde ederler.

Benim işim onlara yeni bir bakış açısı kazandırmak ve bir çift olarak seçimler yapmalarına izin vermek.

İnsanlar hakkında ne öğrendin??

Çoğu çift etkili bir şekilde iletişim kuramaz. Çoğu insan onlara verdiğim tavsiyeyi dinlemiyor. Egolarına ve olumsuz geçmişlerine takılıp kalırlar.

Ayrıca risk almak, savunmasız olmak veya kendilerini ortaya koymak istemezler. Kısa bir süre için olsa bile, onları bir sonraki konuma götürecek bir yol bulmakla her zaman ilgilenmezler. Ve hızlı çözümler istiyorlar. Bunu sana veremem. Onlara hedeflerine giden yolda yön ve kontrol noktaları verebilirim. Ama çoğu insan şu anda gerçek kişisini istiyor.

Aşkı arayan biri için hangi yıl sonu etkinliğini önerirsiniz?

Belirli bir şeye odaklanmak bir niyet belirler. Kulağa ne kadar saçma gelse de, sanki var olduklarını zaten biliyormuşsunuz gibi birine bir aşk mektubu yazın. Bilgisayarı kullanmak yerine, kağıda kalem koyun çünkü o zaman enerjisel olarak dünyada bir iz bırakırsınız. Bu, evrende titreşimler ve mıknatıslanmalar yaratır ve yerleştirir.

Ne istediğini değil, bu ilişkinin nasıl hissettirmesini istediğini yaz. İnsanlar vizyon tahtaları yaparlar ama duygulara odaklanmazlar. Ardından, sıkışmış duyguları serbest bırakmak ve enerjiyi ileriye doğru itmek için mektubu yakın. Yazdıklarınıza heyecanlanıp bağlananlar yanınızda taşıyın ve yastığınızın altında onunla uyuyun.

Ve bir ilişkisi olanlar için?

Çiftlere, özellikle de birlikte olduğunuz kişi hakkında sevdiğiniz 20 şeyi yazmak için mücadele edenlere tavsiye ediyorum. Bu onlara neden aşık olduklarını hatırlatır ve bağlarını tazeler.

Birçok insan neyin yanlış olduğuna odaklanır. Burada iyiliğin basit sevincine odaklanırsınız. İnsanlar yılbaşında canları ne isterse ona kadeh kaldırıyorlar. Bu onların doğrudan önlerinde olana bakmalarını sağlar. Çoğu çift sırayla listelerini birbirleriyle paylaşır.