Tatlı ve acı-tatlı müziği bir arada yapmak

babaadam

Aktif Üye
Michael Eric Repper’ın sınırlı sayıdaki tutkulara yorulmak bilmeyen bağlılığının hikayesi, 1990’lı yılların başına kadar uzanıyor; o dönemde üç yaşında bir çocukken, orkestranın klasik müzik konserinde başladığı anda öne çıkıyor. 20’li yaşlarının başındayken birkaç tutkusundan bir diğeri ile meşguldü: kız arkadaşı Vanessa Rodrigues Moody ile olan ilişkisi.

Dr. Şu anda 33 yaşında olan Repper, bu yıl en iyi orkestra performansı dalında Grammy Ödülü’nü kazanan en genç Amerikalıydı ve küresel hukuk firması Paul, Weiss, Rifkind, Wharton & Garrison’da avukat olan 31 yaşındaki Bayan Moody, 2010’da tanışıp flört etmeye başladı. Nisan 2013’te Stanford’da lisans öğrencisi olarak.

Altı ay sonra, kendisi son sınıftayken ve kendisi de mezun olup müzik alanında doktora yapmak üzere Baltimore’a taşındığında ikisi de filizlenen aşklarının ne olacağından emin değildi. Ancak 14 Nisan 2014’te, kendisine mandalina büyüklüğünde nadir bir beyin tümörü teşhisi konduğunu söylemek için onu aradı ve ona ilişkiden çıkmak isteyip istemediğini sordu. Her ikisi de o zaman onun uzun süre dayanacak şekilde inşa edildiğini biliyordu.

“Çok korktum” dedi Dr. Repper. “Ama ben de tamamen işin içindeydim.”

Dr. Repper, Kaliforniya Laguna Niguel’de küçük kız kardeşi Danielle ile birlikte büyüdü. Annesi Dr. Claudia Repper acil servis doktorudur. Babası David Repper, şirketler için çalışan eğitim programları tasarlıyor. Ancak anneannesi Marilyn Smith müziğe meraklıydı: Piyano çalıyordu ve o anaokuluna gelmeden önce onu California, Costa Mesa’daki Pasifik Senfonisi’ndeki çocuk konserlerine götürmüştü.